Strona główna Aktualności Policjanci będą częściej patrolować tę gminę

Policjanci będą częściej patrolować tę gminę

11
Na terenie gminy Pabianice ma być bezpieczniej. Pojawią się w niej bowiem ponadnormatywne patrole policji.

Stanie się tak na mocy porozumienia, jakie podpisali wójt Marcin Wieczorek i inspektor Tomasz Szwed, komendant KPP w Pabianicach. Umowa w tej sprawie została zawarta na kilka miesięcy – od początku maja do połowy grudnia. Z gminnego budżetu wyasygnowano na ten cel 15.120 zł.

Porządku będą pilnowały patrole piesze i zmotoryzowane, uwzględniając przede wszystkim miejsca, w których szczególnie dochodzi do naruszeń prawa (m.in. wskazywane przez mieszkańców). To również możliwość lepszego kontaktu między funkcjonariuszami i lokalną społecznością.

REKLAMA
Poprzedni artykułAuto spadło ze skarpy na S8. Nie żyją dwie osoby (AKTUALIZACJA)
Następny artykułSzkoły dostaną nowy sprzęt do nauki zdalnej
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pieszego patrolu od lat 50 tam nie widziałem! chyba się upiję!

Jak spotkasz pieszy patrol na terenie gminy Pabianice to zrób foto. Cenna będzie 😀

Co to za przekret ? Od kiedy policji trzeba placic za wykonywanie swoich zadan ?
Gmina za duzo kasy ma ze tak rozdaje..

A ty pracujesz jak tak to od kiedy tobie trzeba płacic za prace

Daleko nie szukając, ulica Rypułtowicka, od pół roku brak kontroli prędkości, a kierowcy po 80-100km/h jadą, strach wyjść na pole. Miały być zmiany nie raz dyskutowane i co ? Nic, dyskusje sobie, a życie sobie. W godzinach szczytu cuda się dzieją, patroli brak i ciężka noga!

Na pole ? To ta Rypultowicka jest w Krakowie ?

W Pacanowie panie, w Pacanowie! Mam nadzieję, że będziesz tam spacerować z córką, matką i ojcem i akurat trafisz na ignoranta, że w TZ jedzie się 50km/h i akurat zahaczy cię lusterkiem a potem reszta przejedzie, bo przecież jazda na zderzak jest w modzie. Oczywiście nikomu tego nie życzę!!! Mamy domy i pola za ulicą (trzeba pod kątem 90 stopni ją przeciąć!) Czego jeszcze nie rozumiesz krakowski tłumoku alias smoku kraka?!

Jadwiga tak się składa, że jeżdżę tam służbowo codziennie kilka razy i policjanci suszą tam conajmniej dwa razy w tygodniu więc to że ich nie widzisz a akurat idziesz na pole z córką matka i ojcem to nie znaczy że ich nie ma. W tym tygodniu też już mierzyli. Mam nadzieję, że cię nic nie potrąci. Oczywiście ci tego nie życzę pabianicki tłumoku ( UPS miało być „rolniku”)

A co oni na tym polu maju kontrolowac ? Sarny i zające ?

Stary wojt dał działeczke, to nowy teraz bedzie pomagał wykonczyc inwestycje, za te 15 tys. Moze kupią sobie ekspres do kawy ktory jest niezbedny do pełnienia słuzby gdy sie pierdzi w stołek ..

Zobaczymy co nowy rok pokarze w działaniach policji.