Strona główna Na sygnale Policja poszukuje świadków

Policja poszukuje świadków

0

Chodzi o trzy zdarzenia drogowe, które rozegrały się przed dwoma tygodniami. Dwa z nich miały miejsce w Pabianicach, trzecie w Ksawerowie.

8 lipca 2016 roku około godziny 18:45 w Pabianicach przy ul. Wileńska/Wysoka doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący skuterem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok Opla Astry. Po spowodowaniu kolizji kierowca skutera uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci proszą świadków o pomoc w ustaleniu sprawcy i okoliczności zdarzenia. Należy kontaktować się telefonicznie z prowadzącą postępowanie pod numerem 42 22 53 382.

Policjanci proszą również o pomoc w ustaleniu okoliczności kolizji drogowej, do jakiej doszło 10 lipca 2016 r. około godziny przy ul. Dąbrowskiego/Pomorska. Samochód ciężarowy z naczepą prawdopodobnie w kolorze czerwonym z namalowaną reklamą piwa EB, jadąc ul. Pomorską podczas skręcania w ul. Dąbrowskiego zerwał linię telefoniczną i odjechał z miejsca zdarzenia. Świadkowie proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 42 22 53 339.

Funkcjonariusze policji proszą także o kontakt świadków, a w szczególności kobietę o jasnych włosach, ubraną w jasną kurtkę, która przechodziła ul. Nowotki w Ksawerowie, gdzie doszło do potrącenia rowerzystki przez Forda Mondeo. Zdarzenie miało miejsce 9 lipca 2016 roku około godziny 12:30. Świadkowie proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 42 22 53 382.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments