Strona główna Aktualności Policja podsumowała akcję: 147 kierowców jechało zbyt szybko

Policja podsumowała akcję: 147 kierowców jechało zbyt szybko

3
Przekraczanie prędkości jest bardzo częstym wykroczeniem. Pokazały to policyjne kontrole, jakie odbyły się w ubiegłym tygodniu w ramach akcji „Prędkość”. 

Trwała ona trzy dni – w środę, czwartek i niedzielę (10, 11 i 14 listopada) na drogach całego województwa łódzkiego. Objęła więc również nasz powiat.

Funkcjonariusze przeprowadzili w tym czasie w Pabianicach i w ościennych gminach 165 kontroli. Z jakim wynikiem?

– Dozwoloną prędkość przekroczyło 147 kierowców – poinformowała podkomisarz Ilona Sidorko, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Ponadto dwie osoby straciły na trzy miesiące prawo jazdy. To dlatego, że w terenie zabudowanym jechały za szybko o ponad 50 kilometrów na godzinę.

W trakcie prowadzonych kontroli ujawniono również 27 innych wykroczeń.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie jechało za szybko. Ktoś z nich zginął? Nie. Więc wnoszę że to drogi były za wolne! STOP ograniczeniom wolności! podnieść limity prędkości! Stop łojeniu kierowców przez piratów w mundurach!

Dokładnie.. limity określone dla malucha, dużego fiata czy trabanta.. czekamy kiedy Pani redaktor będzie tworzyć artykuł o koniecznym podwyższeniu limitów i zaprzestaniu zwężania ulic oraz utrudnianiu życia kierowcą na siłę. CZEKAMY !

„Funkcjonariusze przeprowadzili w tym czasie w Pabianicach i w ościennych gminach 165 kontroli. Z jakim wynikiem?”
He he. Tysiące aut jeździ a oni 165 kontroli zrobili . Czyli jest dobrze bezpiecznie: ))