Strona główna Aktualności Z miasta Piotr Różycki zamieścił wpis. Radni KKR chcą interwencji

Piotr Różycki zamieścił wpis. Radni KKR chcą interwencji

30
Piotr Różycki
Miarka się przebrała. Na takim stanowisku stoi Koalicyjny Klub Radnych w odniesieniu do Piotra Różyckiego z klubu Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi o wpis w internecie.

Radny zamieścił go na swoim profilu 11 listopada, po miejsko – powiatowych obchodach święta niepodległości, komentując wystąpienia podczas uroczystości.

Przed Pomnikiem Legionisty, po mszy w kościele św. Mateusza, głos zabrali m.in. prezydent Grzegorz Mackiewicz oraz starosta Krzysztof Habura. I właśnie ich słowa nie spodobały się Piotrowi Różyckiemu, czego wyraz dał w następującym wpisie:

„Obchody 103 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W Pabianicach tak jak w całej Polsce to moment doniosły. Niestety nie obyło się bez żałosnych nawiązań w wystąpieniach włodarzy miasta i powiatu, których nazwisk, ze zwykłej przyzwoitości, nie wymienię. Takie lokalne für Deutschland, aż dziw, że nie przytoczyli fragmentów „małego księcia”…. Szkoda” (zachowujemy oryginalną pisownię).

Radni z KKR są tym komentarzem oburzeni i zniesmaczeni. Na fanpage’u KKR napisali, że radny Różycki przyzwyczaił już wszystkich do swojego zachowania, ale czas powiedzieć temu „stop”.

„Nie zgadzamy się na chamstwo radnego Różyckiego zarówno na sesjach wobec radnych, jak i przede wszystkim w internecie wobec mieszkańców naszego miasta. Tego typu zachowanie obniża powagę całej Rady Miejskiej. Nie możemy się na to godzić” – widnieje we wpisie.

Co zamierzają zrobić? Krzysztof Rąkowski, przewodniczący rady miejskiej, planuje spotkać się w najbliższych dniach z Włodzimierzem Stankiem, przewodniczącym klubu PiS, aby w tej sprawie interweniować.

Wpis z 11 listopada nie jest pierwszym kontrowersyjnym wpisem Piotra Różyckiego. Niewybredne komentarze w internecie radny PiS zamieszczał już niejednokrotnie.

Wypowiedzi władz miasta i powiatu można usłyszeć w relacji telewizji Pro MOK – http://promok.pl/player/?id=4352

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Na granicę . Tam pobronicie suwerena. Pitu pitu w necie to takich bohaterów jest . Do roboty nieroby. Kurła mać

Akurat Stanek to taki sam łeb co Różycki, nie wiem po co Rąkowski chce z nim gadać.

Rzeczywiście za mało bluzg w wpisie. Nie zachowuje standardów opozycji.

Nie wiedziałam, że bluzgi na demonstrujące kobiety po wyroku TK i po śmierci Pani Izy pochodziły z opozycji, podobnie jak „siadaj ku…o”, które padło na sali sejmowej. „Kretynka” to przy tym mały pikuś, ale odzywka do uczestniczki powstania warszawskiego „archeocelebrytka” to oczywiście wzór cnót chrześcijańskich, kultury, ogłady i głębokiego patriotyzmu.

Oto standardy sejmowe ludzi wybranych przez naród.

Lichocka-pokazala-srodkowy-palec-w-Sejmie.-Szef-WOSP-zada-odwolania-poslanki_article.jpg

„Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.”
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”
To tylko dwa pobieżne cytaty z „Małego Księcia”, których tak bardzo Panu Radnemu brakowało. No cóż, widocznie takie są wytyczne, żeby każda gmina miała swoją „Krystynę Pawłowicz”.

Daleko mi do poglądów radnego Różyckiego, ale faktem jest, że starosta to chyba pomylił święta i to mocno.

Nie wiem jak to możliwe, żeby taka osoba zasiadała w radzie miasta… Ciągłe plucie jadem nie jest sposobem na zyskanie przychylności mieszkańców.

Tak się wypowiadacie, a czy ktokolwiek z was słyszał wypowiedź p. K. Habury oraz G. Mackiewicza? Bo informacja w artykule jest bardzo postronna, ale czego spodziewać się po tym portalu. Zresztą po miejskich obchodach święta 11 listopada nie zauważyłem na epainfo najmniejszej zmianki.

To może redakvcja puści nagranie Pana Habury .Może redakcja nie rozumie jego smętów politycznych ? Obrzydliwość

Reakcja podobna do żydowskich po marszu niepodległości w Kaliszu (releacje z niego szybko usunięto z YT. Ciekawe czemu, nie? Na szczęście dziś można wszystko nagrywać i nic nie zginie! 8000 ludzi nie zakrzyczą swoją histerią!). Krzyczano „Śmierć wrogom Ojczyzny” i odezwali się… żydzi, choć nikt nie krzyczał przeciwko nim słowa!. Spalono symbolicznie Statut Kaliski nadający im prawa bez porównania większe niż Polakom na ich własnej ziemi!!!!! Czyli i w Pabianicach coś jest na rzeczy skoro sprawdza się powiedzenie: „uderz w stół, a nożyce się odezwą”…

Last edited 1 rok temu by Nolan

różycki/celowo z małej/ to pospolity prostak, przedstawiciel takich samych prostaków. Teraz taki różycki, tarczyński, pawłowicz mają swoje 5 minut…

chcąc być portalem obiektywnym powinno się przytoczyć wypowiedzi tych osób do których kierowano ową . A tak robimy sąd kapturowy aby nie mozna było wyrobić własnego zdania.

Wypowiedzi można wysłuchać tutaj – http://promok.pl/player/?id=4352

Panie Jach proszę podpowiedzieć staroście aby na te pytania odpowiedział mu RYŻY KRÓL EUROPY

„A ten Ryży Król Europy” to w jaki sposób został tym królem? Sam się mianował, jak pewien prezes „Zbawcą Narodu”, czy też było 27:1? A przy okazji, to stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej, które piastował Donald Tusk, zostało utworzone na mocy Traktatu Lizbońskiego, który negocjował premier Jarosław, a ratyfikował prezydent Lech Kaczyński.

Ludzie myślący to wiedzą, a na tłumaczenia tego amebom szkoda czasu! PS. Ciekawe, że ten tytuł króla od pisich przypadł tylko p. Tuskowi, choć przewodniczącym nie był/jest jedynym. Ot, pisia logika, czyli jej brak. 😀

oj dawno o tym śmiesznym panu nie pisali, a tu taka niespodzianka, jest ulubieniec mas niemyślących…..

Co ich tak te Niemcy kują w oczy, kraj dzięki któremu mamy 60% obrotu gospodarczego. A wiem ciągnie ich do Putina.

kryze jeśli chcesz być taki dokładny i szczegółowy to dodaj jeszcze ilu ludzi wymordowali i jaki % zniszczyli naszą ojczyznę w czasie wojny. Poza tym warto dodać ile zarobili na Polsce po wstąpieniu do Unii Europejskiej. Jeśli chodzi o wypowiedzi p. Różyckiego to oczywiście że ich nie popieram, jednocześnie zaznaczam iż nasza pożal się Boże opozycja jest ostatnią instytucją która może zwracać komuś innemu uwagę na chamstwo oprócz swoim członkom i sympatykom. WSTYD I HAŃBA.

A każda polska firma sprzedająca towar lub usługi do Niemiec to zdrajcy narodu, gdyż Niemcy 76 lat temu mordowali Polaków. I każda firma i polska instytucja, która wzięła od Unii pieniądze to zdrajcy narodu, gdyż Niemcy też biorą a mordowali Polaków.

O czym ty piszesz i czy ty choć w minimalnym stopniu opanowałeś sztukę czytania, a przede wszystkim myślenia i rozumienia tego co ktoś napisał lub powiedział. Żal mi ciebie, ale mimo to życzę wiele zdrowia fizycznego gdyż o to psychiczne to już napewno za późno.

Faktycznie mam nierówno pod sufitem, kiedy robiąc interesy biznesowe z Niemcami, nie myślę o tym, ile ludzi wymordowali 80 lat temu 😁

Last edited 1 rok temu by Prawdziwy patriota

I tu odsłaniasz pełne swoje oblicze oraz to jakim jesteś prawdziwym patriotą. Napisz tylko którego bądź których państw.

Czy nadal jesteśmy w stanie wojny z Niemcami? A jeśli chcesz być taki dokładny to napisz też ile my zarobiliśmy na Niemacach po wstąpieniu do UE. Porozmawiaj z eksporterami mebli (jesteśmy największym eksporterem mebli do Niemiec, ale nie tylko tam, jesteśmy też największym dostawcą mebli dla koncernu IKEA), porozmawiaj z eksporterami żywności oraz z właścicielami polskich firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Skoro jednak uważasz, że nie powinniśmy prowadzić wymiany handlowej z Niemcami, to nie powinniśmy też z Rosją, bo wymordowali i wywieźli na Sybir jeszcze więcej Polaków, z Ukrainą – bo Wołyń, ze Szwedami – potop, z Czechami – bo… Czytaj więcej »

Jeśli sam nie wiesz czy jesteśmy w stanie wojny z Niemcami to masz b. wielki problem z sobą. Jeśli chodzi o to ile zrobiliśmy na Niemcach po wstąpieniu do Unii to przyznam że w porównaniu z tobą nie znam takich wyliczeń .Wiem natomiast że tylko z budowy dróg z każdego euro około 80‰ idzie do firm niemieckich które są w większości przypadków inwestorami. Stajesz w obronie Niemiec ale i innych państw których przytaczanie nie ma tu żadnego sensu. Dlaczego nie weźmiesz pod uwagę b. wiele polskich przedsiębiorców którzy jako podwykonawcy zbankrutowali lub stracili wiele na tym interesie. Na koniec nie… Czytaj więcej »

„PATRIOTOM”
Prawdziwy polaku, który po polsku pisać nie umie. „Polaku” w twoim przypadku, z rozmysłem, małą literą.

Jak komuś brakuje argumentów to posuwa się do takich żałosnych i żenujących wpisów. Żal mi ciebie i kończę dyskusję z kimś kto na to nie zasługuje. Wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia.

Do podstawówki było nie po drodze, nie zdążył się nauczyć pisać, ale zna się na ekonomii, polityce, na wszystkim. Bardzo dobrze zna sytuację geopolityczną na świecie. On wie, kto jest prawdziwym Polakiem, co taki Polak powinien robić, a czego nie. Razem z kolegami spod stadionu. Na studia nie dotarł, bo wtedy na swojej drodze spotkałby 25 procent wykładowców, profesorów, doktorów, z różnych krajów. A przecież oni nie mają prawa bytu. Polska dla Polaków. Prawdziwych. Reszta to zdrajcy narodu. Oczywiście ta reszta, którą on uważa za resztę. Na szczęście jednak nie on decyduje. Może iść, co najwyżej, z prawdziwymi polskimi kolegami… Czytaj więcej »