Strona główna Dzieje się Sport Podopieczni Korony z kolejnymi medalami

Podopieczni Korony z kolejnymi medalami

0
Zawodnicy pabianickiego klubu w miniony weekend rozjechali się po Polsce, aby doskonalić swoje sportowe umiejętności. 

Część z naszych badmintonistów wzięła udział w turnieju juniora młodszego i młodzika młodszego w Bieruniu. Przez trzy dni na kortach rywalizowało tam 241 zawodników z 47 klubów z całej Polski. Kadrę Koron stanowili: Kamil Markus, Klaudia Płusa, Julia Koralewska, Karolina Kopka oraz Szymon Gwiazda.

Największy sukces wywalczyli w mikście Kamil Markus i Klaudia Płusa, którzy wywalczyli srebrne medale. Natomiast pozostałym podopiecznym pabianickiego klubu niewiele zabrakło, aby awansować do fazy pucharowej.


Inni zawodnicy Korony pojechali na turniej juniora i młodzika do Ostrowa Wielkopolskiego. Artur Gwiazdowski, Nikola Nowińska i Hanna Użak spisali się znakomicie, bowiem każde z nich zameldowało się na podium. Artur był najlepszy wśród juniorów, Nikola wśród młodzików, a do tego duet Nowińska i Użak zdobyły złoto w deblu.


Trzecią imprezą, w której w ten weekend brali udział podopieczni Korony, był II. rodzinny turniej badmintona w Moszczenicy. Kadrę pabianickiego klubu stanowili: Agnieszka Kopka, Anna Ciężka, Filip Mikołajczyk oraz Marcel Matuszewski. Agnieszka wróciła do domu ze srebrnym, a Anna z brązowym krążkiem.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments