Strona główna Na sygnale Kryminalne Pobili się o jedzenie i odzież

Pobili się o jedzenie i odzież

1

Do policyjnego aresztu trafiła trójka bezdomnych, która na dworcu kolejowym dotkliwie pobiła leżącego na ławce mężczyznę.

Do zdarzenia doszło 3 czerwca po godzinie 9:00. Strażnicy miejscy pełniący służbę na terenie dworca kolejowego przy ul. Łaskiej usłyszeli hałas dobiegający z poczekalni. Na monitoringu widać było jak trzy osoby okładają pięściami śpiącego na ławce mężczyznę. Strażnicy powstrzymali napastników i wezwali na miejsce policyjny patrol.

Mundurowi zatrzymali trójkę pijanych bezdomnych, którzy trafili do osobnych cel policyjnego aresztu. Swoje agresywne zachowanie tłumaczyli złością wobec pokrzywdzonego, który rzekomo jakiś czas temu okradł ich z jedzenia i odzieży.

Pobity 61-latek z obrażeniami głowy trafił do pabianickiego szpitala, a następnego dnia stawił się na przesłuchaniu.

– Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie dwóm kobietom i mężczyźnie w wieku 33 – 64 lata zarzutów pobicia za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Cała trójka została objęta policyjnymi dozorami – mówi podkom. Joanna Szczęsna.

REKLAMA
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Straż Miejska ujęła sprawców a nie policja . I nie policja zebrała materiał tylko straż miejska i przekazała policji. I nie okładali pięściami tylko kopali po głowie. Pani rzecznik policji nie pokusiła się nawet o obejrzenie nagrania z monitoringu hehe.