Strona główna Aktualności Pili i śmiecili. Wszystko zarejestrował monitoring

Pili i śmiecili. Wszystko zarejestrował monitoring

2
O tym, że stworzona sieć kamer miejskich w Pabianicach daje radę przekonaliśmy się już nie raz. „Wielki Brat” tym razem wypatrzył osoby, które na skwerze przy Szarych Szeregów piły alkohol, ale przede wszystkim go zaśmiecały.

Kamery miejskie obsługiwane przez strażników miejskich wiele razy pomogły ustalić sprawców przestępstw i wykroczeń. Tak było ostatnio choćby w przypadku nieletnich dziewczyn malujących sprejami na Lewitynie, czy pijanego, agresywnego mężczyzny, który usiłował kierować ruchem w centrum miasta. Tym razem, 9 maja po godz. 19.00, operator kamer, na skwerze przy ul. Szarych Szeregów wypatrzył dwóch mężczyzn, którzy pili alkohol i zaśmiecali miejsce, gdzie siedzieli. Mieszkańcy, którzy przyszli tam wypocząć z dziećmi musieli omijać ich szerokim łukiem. Interwencja zakończyła się wystawieniem mandatów po 100 złotych za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym oraz wystawieniem mandatu 500 zł za zaśmiecanie.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Chyba na szybko zatrudniona osoba do ogladania monitorów haha

Gdyby sobie usiedli i w spokoju wypili, nie wadząc nikomu, to zapewne nikt by się tym nie zainteresował. Ale że narobili bydła i śmiecili – to brawa za reakcję. Popieram