Strona główna Aktualności Piknik mundurowy odwołany

Piknik mundurowy odwołany

4
W najbliższą niedzielę (24 lipca) na Lewitynie miał się odbyć I Piknik Mundurowy pod hasłem „Łączy nas służba”. Został on właśnie odwołany ze względu na tragiczną śmierć 28-letniego pabianickiego policjanta.

Zaplanowane na ten dzień znakowanie rowerów przez strażników miejskich odbędzie się, ale zostało przeniesione do siedziby straży przy ul. Narutowicza 33. Wszystkie zapisane osoby mogą zgłosić się właśnie tam zgodnie z wyznaczonymi godzinami.

Trzeba pamiętać, aby zabrać ze sobą dokument tożsamości i ewentualnie dowód zakupu roweru.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda że wszystko się kręci wokół ludzi prześladujących od dwóch lat Polaków tzw policji.Jest jeszcze Straż Pożarna ona cieszy się o wiele większym zaufaniem społecznym ,ale cóż galerianki z orłami na czapkach są najważniejsze

W końcu to pierwsza linia obrony rządu przed ludem. Swoje chrupki musi dostać by merdać ogonem.

I gdyby wygrała PO to wg twojego ruzumu nagle policja zmieni się w neutralną albo będzie z dnia na dzień PO innej stronie? Co ty za brednie wypisujesz…. 300 tys Policja tow broni władze hahaha kady policjant po zmianie rzadAcych ma przycisk pod mundurem i wtedy jest albo za PiS Albo za PO bosze jakie tu się szambo wypisuje

Te trzy procent idiotów z panią Justyną Sochą na czele z Polakami nie ma nic wspólnego. To są idioci, którzy puszczają dalej w świat posty pisane przez ruskich troli. Tak jak sami by byli Ruskimi. Nie Polakami.