Strona główna Styl życia Moda i styl Najnowsza kolekcja Lavard – wartości i idee

Najnowsza kolekcja Lavard – wartości i idee

0

Początek września to świetny okres premier najnowszych kolekcji modowych. Marki odzieżowe kroczą ścieżką dominujących trendów, ale także tworzą własne, które świadczą o ich odmienności. Najnowszy sezon jesienno-zimowy 2022/2023 to okres szczególny pod wieloma względami.

Początek października to świetny okres premier najnowszych kolekcji modowych. Marki odzieżowe kroczą ścieżką dominujących trendów, ale także tworzą własne, które świadczą o ich odmienności. Najnowszy sezon jesienno-zimowy 2022/2023 to okres szczególny pod wieloma względami. Moda po długich miesiącach zamrożenia odradza się na nowo oraz odzwierciedla panujące w nas nastroje i potrzeby. Wiele utartych schematów przestaje obowiązywać, a nawet najsztywniejsze zasady modowe ulegają liberalizacji. Tradycyjny, biurowy dress code otrzymał nową postać, a elegancja skrystalizowała się w zupełnie nową formę. Marka Lavard umiejętnie podziela najnowsze trendy i właśnie przedstawiła swoim klientom najnowsze kolekcje na sezon jesienno-zimowy, które doskonale wyrażają ducha czasów.
Inspiracje, z których czerpano przy powstawaniu najnowszej kolekcji ubrań od Lavard są wyraźnym nawiązaniem do powrotu do natury. Mijający, niełatwy dla nas rok oraz fakt zmieniającej się rzeczywistości pokazał jak ważna jest refleksja i ponowny powrót do natury. Ten trend uchodzi w dużej mierze także za odpowiedź na pojawiające się zmiany klimatyczne – od nowa poznajemy piękno i wartość otaczającej nas przyrody. Moda ma być coraz bardziej ekologiczna, produkcja zorganizowana lokalnie, a wybory konsumentów bardziej świadome. W kolekcji Lavard spotykamy paletę barw, która jest tak niejednoznaczna jak czas, w którym ją poznajemy. To wciąż żywe wspomnienie wakacji z kryjącym się na horyzoncie słońcem pełnym różu, pomarańczu, czerwieni oraz fioletu, a także wczesna jesień oferująca świeży zapach lasu, obfitość jego darów oraz długich wieczorów w świetle kominka. Kolekcja Lavard Woman usytuowana została na styku bardzo kobiecych i delikatnych motywów kwiatowych oraz jesiennych, nieco bardziej stonowanych odcieni brązu, beżu oraz camelu.
Bieżące trendy sezonu to przede wszystkim powracające do mody kostiumy damskie ze spódnicami. Nowoczesne „garsonki” są równie szykowne jak ich poprzedniczki, a obserwować je możemy na scenie politycznej, dyplomatycznej oraz biznesowej. Spódnice oraz sukienki także w tym sezonie utrzymują długość midi, choć panie odważniej eksponujące nogi z pewnością znajdą modele dla siebie. Zaproponowana w tym sezonie kolorystyka w dużej mierze jest nietypowa dla sezonu, ponieważ jest w niej wiele żywych, optymistycznych akcentów. Przykładem tego jest wyrafinowana butelkowa zieleń czy kobalt w wydaniu „fluo”, które bez wątpienia opanują wiele damskich oraz męskich stylizacji. W duecie z fioletowym granatem podbiją modę biurową i przyniosą ze sobą tak ważny powiew świeżości w świecie zasad dress code. Zieleń oraz wiele wariantów niebieskości będą niepodzielnie rządzić w kolekcjach damskich, ale także pojawią się na męskich marynarkach, dzianinach, czy ultramodnych kratach. Brązy, które oczywiście również będą modne tej jesieni zyskają nowe wcielenie. Będzie to nowoczesny, cynamonowy wariant, rozbielony pomarańcz oraz ceglaste, korzenne czerwienie połączone z ziemistym brązem dające efekt palonej henny. Poświęćmy naszą uwagę także nietypowemu dla jesieni trendowi, bo właśnie teraz będzie królować błysk. Okres, w którym króluje raczej ciepła i otulająca nas garderoba zaowocuje także cekinowymi kreacjami wnoszącymi powiew świeżości oraz optymizmu do naszej szafy. Widać więc, że nadchodzący sezon to czas ożywienia, zmian oraz fantastycznej zabawy modą.
Zgrany mariaż najnowszych trendów razem z zachwycającą jakością i sprawdzonymi krojami to domena marki Lavard, która w tym sezonie zaskakuje swoją interpretacją jesiennej kolorystyki. Kolekcje damska oraz męska stworzone w oparciu o bieżące trendy oraz osadzone w duchu górskiej, jesiennej przyrody dały znakomite efekty, o których można przekonać się już osobiście odwiedzając salony stacjonarne oraz e-sklep https://www.lavard.pl/produkty/moda-meska/garnitury-meskie,2,2143.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments