Strona główna Na sygnale Pijany z zakazem kierowania autem jechał na ryby

Pijany z zakazem kierowania autem jechał na ryby

9
Chęć powędkowania była silniejsza niż sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i zdrowy rozsądek. Policja zatrzymała nietrzeźwego 37-latka w Dobroniu. 

8 maja 2021 roku około godziny 13.00 w miejscowości policjanci zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 34 km/h. Podczas kontroli policjant wyczuł od mężczyzny alkohol. Nie obyło się bez dmuchania alkomat, który wskazał niespełna promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

– Jakby tego było mało, policjanci ustalili, że kierujący ma zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami. Zachowanie 37-latka było skrajnie nieodpowiedzialne. Naraził na niebezpieczeństwo nie tylko uczestników ruchu drogowego, ale również podróżujących małoletniego syna i jego kolegę. 13-latkowie jechali wraz z mężczyzną aby łowić ryby w Dobroniu – dodaje st. sierż. Agnieszka Jachimek z pabianickiej policji.

Policjanci przekazali chłopców pod opiekę dziadka jednego z nich. Volkswagen Passat, którym podróżowała cała trójka, został odholowany na parking strzeżony. 37-latkowi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe czy ma kartę wędkarską

Wszyscy mieli 😉

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o… … kredytowany

Każdy wędkarz kierujący autem powinien być zatrzymywany z automatu i dmuchać w balonik. Jestem pewien, że 90% byłaby po spożyciu.

Wędkarz=Alkoholik?

szybko się ujawniłeś panie wędkarz

Skąd ta pewność że jestem „panem”?
Po prostu pytam.
Napisałeś jestem pewien że 90% jest po spożyciu, czyli pijesz z nimi a potem gadasz ?

Last edited 1 miesiąc temu by Aerospace

A każdemu iidiocie nie powinni wydać

No to „pod tą rybke” 😉 i na drugą nóżkę, cyk!