Strona główna Na sygnale Pijany nastolatek na Lewitynie. Interweniowała policja

Pijany nastolatek na Lewitynie. Interweniowała policja

18
Na teren Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wjechała karetka pogotowia i patrole policji oraz straży miejskiej. Służby interweniowały w sprawie nietrzeźwego nastolatka.

Jak informuje straż miejska 15-latek pod wpływem alkoholu miał zakłócać spokój na Lewitynie w poniedziałkowy wieczór. Operator monitoringu zauważył, że chłopak ma problemu z utrzymaniem równowagi, co groziło wpadnięciem do zbiornika wodnego. Do interwencji wezwano również policję i pogotowie ratunkowe.

Chłopak został przebadany przez ratowników, ale nie wymagał hospitalizacji. Został przekazany pod opiekę opiekunowi prawnemu. Policja dokumenty z tej interwencji będzie musiała przesłać do sądu rodzinnego, który zadecyduje o losie 15-latka. Miał około 1,5 promila w wydychanym powietrzu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

I tu nagle się pojawiła policja i straż ale jak demoluja to już ich nie ma

ja prd… też źle , że się pojawili?! co byś napisał jakby się nie zjawili ? dopiero miałbyś używanie, a tak to tylko lajtowo możesz ponarzekać

bo w tych godzinach pracują. po co się wypowiadasz jak bladego pojęcia nie masz gimbusie

Też mnie to zastanawia. W dzień. Wszystkie służby dojechały bo nastolatek chwiał się na nogach. STRASZNE RZECZY. W nocy ropie.dalają lewityn nie ma nikogo. Temu operatorowi to już podziękujemy.

Brawo ty czyli w nocy nie pracują? W nocy do dyspozycji nasza świetna policja ma dostępnych 6ciu policjantów. Więc w nocy wolnoć Tomku w swoim domku .

Kiedy skaczą z mostu nie letni i o mało co nie toną nikt nie reaguje lecz już nie jedno krotnie była taka sytuacja na lewitynie z nieletnimi i nikt nie reagował a powinien. Powinny być ustawy że na lewitynie będzie sprawdzanie nieletnich co robią aby nie stała się tragedia

W porządku obrad punkt 13: Ustawa, „Będzie sprawdzane co robią na lewitynie nieletni by nie stała się tragedia”🤣🤦.
Kto jest: „Za”, „Przeciw” a nie czekaj to kompletny bezsens.

Last edited 2 miesięcy temu by Aerospace

ojej jaka tragedia tam pijanego gimbasa co wieczor mozna spotkac a tu prosze jedna akcja i hura jest w gazecie gimfame bedzie i ramka na scianie ze zdjeciem bardziej pajac sie bedzie tym szczycil niz wyciagnie nauke 😀
pozdrawiam pabianicka policje

true

szkoda, że policji nie chce się wjeżdżać tam częściej, pijani nastolatkowie to norma w tamtej części lewitynu.. spałować i niech sprząta przez tydzień lewityn, a nie wolny sąd rodzinny..

Gdyby jeden z drugim choć raz dostali taką karę – posprzątać śmieci z parku, po tym jak nabałaganili, popamiętaliby i zastanowili się nad własnym zachowaniem!

ACH Ta nasza MILICJA zawsze na czas.

Dziękuję panowie policjanci że tak sprawnie przybyliście uratować jakiegoś nachlanego gnojka przed utonięciem. Szkoda tylko że jak w biały dzień przed SDH łażą dorosłe pijusy, wchodzą urżnięci na jezdnię i skaczą do ludzi z pięściami to nigdzie Was nie ma.

pytanie – ile kosztowała akcja na te trzy samochody i kilkunastu funkcjonariuszy do jednego ochlańca?

jestem ciekawy czy byłbyś taki „mądry” i dociekliwy gdyby to chodziło o kogoś z twej rodziny, znajomego , czy też byłby to ochlaniec , któremu być może ta akcja uratowała tyłek

Coraz to gorzej na tym lewitynie…..w tym mieście to już za chwilę człowiek nigdzie nie wyjdzie bo albo będzie poniszczone albo będzie się bał że w łeb dostanie.

Szkoda że nasi dzielni Policjanci z WRD nie mogą namierzyć i zatrzymać jegomościa co wieczorami jeździ po Nawrockiego z tumikiem jakby był z sita. Hałas straszny a ten jełop jeszcze specjalnie gazuje. Raczej z miejsca miałby zatrzymany dowód po pomiarach hałasu.

zapraszam na krancowke na bugaju 😀 tu jest dopiero popis pabianickich tunerow i gruzomaniakow 😀 jezdzacymch ulepami ze szrotu 😀 ale sie upala szpera na klucz pospawana 😀 i pi..a