Strona główna Na sygnale Pijany emeryt za kółkiem. Uszkodził dwa samochody

Pijany emeryt za kółkiem. Uszkodził dwa samochody

0
Nietrzeźwy 69-latek został zatrzymany przez dwie kobiety po tym jak uszkodził dwa auta podczas parkowania. Miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Do zdarzenia doszło 8 czerwca przed godziną 13:00 na parkingu osiedlowym przy ul. Warszawskiej w Pabianicach.
31-letnia pabianiczanka siedziała w zaparkowanym Fiacie Punto. W pewnym momencie przed jej samochodem zatrzymał się biały Fiat Panda. Kierowca zaczął zaparkować prostopadle tyłem. Manewr był jednak mocno nieudany, bo Panda uderzyła w przód Punto, a potem jeszcze w przód zaparkowanego po drugiej stronie uliczki Volkswagena Passata. –

– Mężczyzna wysiadł z auta. Chwiał się na nogach i bełkotał. Pabianiczanka wyczuła od niego alkohol. Powiadomiła też policję. 69-latek chciał odjechać, ale na pomoc ruszyła przechodząca obok zdarzenia kobieta. Wyjęła kluczyki ze stacyjki, udaremniając sprawcy ucieczkę z miejsca zdarzenia – relacjonuj przebieg wydarzeń rzecznik pabianickiej policji.

Policjanci ruchu drogowego zbadali stan trzeźwości kierowcy. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Zostało mu już zatrzymane prawo jazdy. Mężczyzna odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o