Pijany 24-latek spowodował kolizję

  3
  Mieszkaniec Pabianic przesadził z alkoholem i wsiadł z kierownicę Volkswagena Golfa. Nie był w stanie opanować pojazdu i spowodował kolizję. 

  Do sytuacji doszło w sobotę po godz. 17.00 w Pawlikowicach przy wyjeździe z Amazona. Kierujący Golfem skręcając w prawo wyjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w Forda Focusa.
  Na miejsce przyjechały dwa patrole policji. Funkcjonariusze przebadali alkomatem 24-letniego sprawcę. Okazało się, że miał około 2 promili w wydychanym powietrzu.

  Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do pabianickiej komendy policji. Za przestępstwo odpowie przed sądem.

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  3 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  A na Jutrzkowickiej kto wjechał w płot. ?? Cisza jakaś dziwna .

  Wiele razy zwracaliśmy uwagę szefostwu AMAZONA, że ich pracownicy przychodzą lub wychodzą z pracy pod wpływem alkoholu lub też środków odurzających. Jednak to tylko wzbudza nerwowe reakcje. Przecież poważna(?) firma nie może sobie pozwolić na takie uchybienia. Takie uwagi są niemile widziane.
  Nie wiem czy kierujący, który spowodował wypadek był pracownikiem tej firmy ale to nie zmienia faktu iż bardzo często koledzy pracowników AMAZONA popijają razem z nimi w palarniach.

  Wiele razy zwracaliśmy uwagę szefostwu AMAZONA, że ich pracownicy przychodzą lub wychodzą

  Nie wiem czy kierujący, który spowodował wypadek był pracownikiem tej firmy ale to nie zmienia faktu iż bardzo często koledzy pracowników AMAZONA

  Czyli szefostwo ma zwracać uwagę kolegą pracowników?