Strona główna Na sygnale Pijacki rajd po Ksawerowie. Kierowca miał dwa promile

Pijacki rajd po Ksawerowie. Kierowca miał dwa promile

8
Dwa policyjne radiowozy zostały skierowane wczoraj do Ksawerowa po tym, jak do komendy powiatowej KPP wpłynęła informacja o kierowcy, który może być nietrzeźwy.

Mężczyzna jeździł wieczorem po Ksawerowie Hondą, z dużą prędkością, co widzieli mieszkańcy. Towarzyszył mu kolega.

Jeden z radiowozów pędził z Bugaju, a mundurowi zmierzając na interwencję użyli sygnałów dźwiękowych. Na szczęście pijany kierowca został zauważony w porę, nie doszło do wypadku. Funkcjonariusze, którzy zatrzymali samochód na ul. Pocztowej, blisko Biedronki, sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny.

– Miał w organizmie dwa promile alkoholu. Auto zostało zabezpieczone – poinformowała podkomisarz llona Sidorko, rzecznik prasowy KPP.

Decyzją stróżów prawa Honda trafiła na parking w Ksawerowie. Nieodpowiedzialnego  kierowcę czekają konsekwencje – za jazdę po pijanemu będzie odpowiadał przed sądem.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

strzelać do bandyty!!

Ilu jeszcze debili wsiadzie za kółko po alkoholu?

Dopóki będzie istniał alkohol

I samochody..

Yyy panowie policjanci, żeby kogoś zatrzymać na gorącym uczynku to nie należy grzać na kogucie przez całe miasto bo każdy kto ma coś za uszami od razu się domyśli że to po niego jedziecie!

To szkoda że później się pojawia filmik w Internecie, że „ja jechałem 50 a oni jechali 90 i mam to nagrane, a nie jechali na kogutach trzeba ich ukarać” albo, że ” pili pod SDHem i bez maseczek, a policja przejechała i nie zareagowała”

Tak

Wszystko zależy która była godzina, może spoeszył sie na promocje żywca w kałwlandzie …?