Strona główna Aktualności Z miasta Pierwsza w 2021 roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Sprawdź harmonogram

Pierwsza w 2021 roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Sprawdź harmonogram

4
Pierwsza w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych potrwa od 1 do 19 marca.

Odbierane będą tylko odpady pochodzące z gospodarstw domowych, nie będą zabierane z nieruchomości niezamieszkałych czy ogródków działkowych. Zbiórka rozpoczyna się od godz. 6.00. Jeśli odpady nie zostaną wystawione przed posesję do tej godziny, a transport przejedzie daną ulicą (według harmonogramu), odpady nie zostaną odebrane.

Można wystawić: zużyty sprzęt AGD i RTV (radia, telewizory, monitory, lodówki, pralki), małe zużyte opony (do rozmiaru 1250 mm x 400 mm), metalowy złom, meble i wyposażenie (wersalki, tapczany, fotele), elementy i urządzenia z tworzyw sztucznych, zużyte lampy i oprawy oświetleniowe, dywany, wykładziny.

Nie będą zabierane: gruz, kamienie, piasek, ziemia, odpady budowlane, szkło, odzież, tekstylia, obuwie, tkaniny, kołdry, pierzyny, części samochodowe, pudła, kartony, folie, oleje, środki chemiczne, opakowania po farbach, odpady zawierające azbest (np. eternit) i inne niebezpieczne, odpady zielone.

Harmonogram zbiórki
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

taką dobrą wersalkę na śmietnik ? Rany Boskie ….

Z Ikeii niosą, w promocji była 😁

Na śmietnik? Za parę godzin na trzyliterowym serwisie ogłoszeniowym zobaczysz w kategorii „sprzedam” wystawioną przez kogoś innego

Chciałbym ponowić swój komentarz z ostatniej zbiórki gabarytów. Sam ostatnio przechodziłem ponowne boje z tym punktem. Mam wrażenie, że Pracownicy i tak są świadomi bezsensu regulaminu, bo jeszcze nigdy nie spotkałem się z odmową odbioru śmieci, ale sam fakt, że muszą zwracać uwagę na zbyt dużą ilość śmieci jest śmieszny. „Obywatelu, proś!” Szkoda… „A ja chciałbym zwrócić uwagę przy okazji na nielogiczną sytuację z punktem odbioru odpadów na ulicy Warzywnej. Sam punkt, super że istnieje, ale przepisy jakie nim rządzą to inna sprawa. W ramach okresowej zbiórki śmieci wielkogabarytowych możemy wystawić dowolną ilość przed dom lub pod wiatę i jeśli… Czytaj więcej »