Strona główna Aktualności Z miasta Piąty i ostatni finał WOŚP w roli szefa sztabu

Piąty i ostatni finał WOŚP w roli szefa sztabu

2
Dariusz Kamieniak był szefem sztabu WOŚP przez pięć lat.

Pabianicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie miał od przyszłego roku nowego szefa. Dariusz Kamieniak, który pełnił tę rolę przez pięć ostatnich lat wczoraj wystąpił w niej po raz ostatni.

Zarządzanie sztabem i koordynowanie jego pracą podczas finałów WOŚP przejął po Piotrze Roszaku. Początki nie były udane. W styczniu 2015 roku, kiedy pierwszy raz podjął się tego wyzwania, zakończyło się ono fiaskiem – 23. finał nie doszedł do skutku, gdyż silny wiatr uniemożliwił rozłożenie sceny na Starym Rynku. Kolejne lata wyglądały znacznie lepiej.

– Tak, to był już piąty raz. To miała być jednorazowa akcja, a jak wyszło, to wszyscy wiedzą – napisał Dariusz Kamieniak na swoim profilu na Facebooku.

I dodaje, że sukcesami nie są koncerty, ale zebrane kwoty, które rosły z roku na rok oraz bezpieczeństwo wolontariuszy i uczestników imprez. W okresie kierowania sztabem wspierało go wiele firm, instytucji i osób, bez których, jak podkreśla, tych sukcesów by nie było.

„Praca z Wami to była czysta przyjemność. Dziękuję za te 5 lat!! I tak, to był mój ostatni Finał w roli Szefa Sztabu. Do zobaczenia za rok po drugiej stronie barierek” – czytamy na profilu Dariusza Kamieniaka.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda fajny chlop

Konkretny gość. Współpracowałem z nim. Jak powie tak zrobi. Mało takich jest zawziętych.