Strona główna Dzieje się Perkusja, gitara, fotografia… Warsztaty online z domem kultury

Perkusja, gitara, fotografia… Warsztaty online z domem kultury

1
Andrzej Domaradzki prowadzi warsztaty perkusyjne.
Chcesz wykorzystać czas spędzany w domu efektywnie? Pomysł na to mają instruktorzy Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach. Placówka ruszyła z cyklem wideowarsztatów. Dla wszystkich chętnych. 

Do wyboru są zajęcia gitarowe (prowadzi je Andrzej Krajewski), gra na perkusji (Andrzej Domaradzki), warsztaty fotograficzne (Krzysztof Dumka) oraz gimnastyka dla seniorów (Joanna Urbaniak – Woźniak). MOK udostępnia je na swoim facebooku. Do tej pory ukazały się trzy „odcinki”, które można odtwarzać w dowolnej chwili. Mają pojawiać się systematycznie.

– Nie możemy spotykać się osobiście, więc przenieśliśmy się do sieci. Będziemy je zamieszczali co drugi dzień, aby nie zamęczyć nimi odbiorców. Aczkolwiek już wiemy, że spotkało się to z bardzo pozytywnym odzewem, co widzimy po liczbie wyświetleń – wyjaśnia Maria Wrzos – Meus, dyrektor MOK.

Placówka nagrała do tej pory ponad 20 odcinków.

– Robimy to wszystko profesjonalnie. Na przykład w tych gitarowych pokazujemy na zbliżeniach akordy – tłumaczy dyrektor.

Po świętach wielkanocnych będzie jeszcze jeden wideowarsztat – tym razem muzykoterapia.

REKLAMA

1
Dodaj komentarz

1600
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ada45

Moje dziecko uczy się właśnie w taki sposób, a w obecnej sytuacji zamówiłam mu gitarę na megascenie, na którą nie musiał długo czekać. Tak od kilku tygodni raczy nas muzyką i powiem szczerze, że całkiem dobrze mu to wychodzi 🙂