Strona główna Aktualności Z miasta Pediatria z kolorowym graffiti. W akcji Kruk

Pediatria z kolorowym graffiti. W akcji Kruk

2
fot. PCM
Na oddziale dziecięcym naszego szpitala zrobi się ładniej – pojawi się tam kolorowe graffiti, które będzie cieszyło oczy małych pacjentów. Ze swoim projektem wkracza bowiem Kruk.

Pierwsze zmiany na pediatrii już widać, zaraz po przekroczeniu jej progu. W grudniu pracownicy Pabianickiego Centrum Medycznego pomalowali korytarz. Zostały położone nowe panele sufitowe, wymieniono również oświetlenie. A to nie koniec, bo wkrótce zacznie „dziać się” na ścianach. Co takiego?

– Będzie sporo różnych akcentów: domy, drzewa, zwierzęta (lis, królik, krowa, kot, pies), a także farmer na traktorze, amerykański samochód, samolot… To wszystko w otoczeniu pagórków i na tle błękitnego nieba – zdradza Adam Wirski.

Projekt jest już gotowy, teraz trzeba „przenieść” go do korytarza. Ma to nastąpić w ciągu miesiąca.

– Nie zamierzam używać sprayów, tylko pędza i wałka. Tak czy inaczej będzie naprawdę kolorowo. Robię to przecież dla naszych pabianickich dzieciaków – dodaje Kruk.

Pediatria to nie pierwsze miejsce w szpitalu, gdzie pacjenci mogą podziwiać efekty jego pracy. Wcześniej ozdabiał czwarte piętro budynku, czyli oddział rehabilitacji i oddział rehabilitacji neurologicznej wczesnej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Bravo Kruk.Super są twoje prace!!!

To jednak gość.