Strona główna Aktualności Z miasta Parkowa odżyje? (ZDJĘCIA)

Parkowa odżyje? (ZDJĘCIA)

3

Znalazł się chętny na wynajęcie lokalu przy ulicy Łaskiej 114, czyli popularnej Parkowej.

Urząd Miejski długo nie mógł znaleźć chętnego na poprowadzenie lokalu. Radni myśleli, że można zbić kokosy na tym miejscu, ale Parkowa przez kilka lat stała pusta i niszczała. 2 kwietnia znalazł się chętny na wynajęcie.
– To młodzi ludzie istniejący w branży remontowo-budowlanej – mówi Zbigniew Dychto, prezydent miasta. – Mają wyremontować lokal.
Czynsz wywoławczy za najem części nieruchomości zabudowanej budynkiem użytkowym ustalony był na kwotę 500 złotych netto. Kwota osiągnięta w przetargu to jedynie 10 złotych więcej.

REKLAMA
Poprzedni artykułBratobójczy pojedynek w Pucharze Polski
Następny artykułModlitwa przed tablicą
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecam poczytać o tym jak wyglądała Strzelnica przed II Wojną Światową a dopiero potem rozpatrywać co jest źle. Był zadbany, piękny ogrodzony park (strzeżony), z długimi rabatami kwiatów, kortami tenisowymi, estetycznym i urokliwym cmentarzem wojennym, pełen ludzi, a dziś? Sypiąc się amfiteatr, równe asfaltowe ścieżki zachowane już chyba jedynie w pamięci naszych dziadków, nudne ławki, krzaczory, pokrzywy, zarośnięte i śmierdzące stawy (kiedyś, czyt. przed wojną, były w nich ryby), zamiast cmentarza nudne pomniki i rozpadające się resztki rowów, i ta cała Parkowa, która ma ogromne perspektywy ale jakoś nikt nie chce z tego skorzystać. Może to smutne, ale taka jest… Czytaj więcej »

strzelnica to potrzebuje nowego asfaltu bo strasznie sie guma drze jak sie leci bokiem 😀

Nie trzeba było by remontować, jak by „Parkowa” została w dzierżawie kolegi Rafała.
Czego można się spodziewać, w naszym ustroju.