W Dzień Dziecka działał już przygotowywany od kilku tygodni na Lewitynie park linowy. Wiemy już, ile trzeba zapłacić za korzystanie z tej atrakcji.

Gotowe są dwie trasy. Łatwiejsza, z której mogą korzystać już dzieci od 100 cm wzrostu i trudniejsza. Na tę pierwszą bilet ulgowy kosztuje 20 zł, a normalny 25 zł. Za przejście trasą trudniejszą (od 120 cm) trzeba odpowiednio zapłacić 25 i 30 zł. Na cenniku jest jeszcze trzecia opcja, ale dziś była zakreślona. W koszt usługi wliczone jest wypożyczenie sprzętu (uprzęż, kask) oraz szkolenie.
Park Linowy został zbudowany przez firmę z Łodzi, która dzierżawi teren na Lewitynie i administruje parkiem. Docelowo ma być czynny od początku maja do końca września, stawka za dzierżawę terenu w tych miesiącach wynosi 70 gr za 1 metr kwadratowy, pozostałych ustalono ją na 21 gr.

REKLAMA
Poprzedni artykułTo był szalony Dzień Dziecka. Zobaczcie najlepsze zdjęcia!
Następny artykułMężczyzna ewakuowany z dachu
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Drożyzna !!!!!!!!!!!!!!

Można taniej, ale przejście jest w czapkach wełnianych i na uprzęży z snopowiązałki!

minusują mnie chyba madki brajanka. Myślenie boli? 20 pare złoty to masa kasy? przecież macie pińcet na dzieciaka! to i kilkanaście razy może biegać w te i wefte 🙂
Otwórzcie sobie sami park linowy, zainwestujcie w sprzęt, opłaczcie zus dla każdego pracownika, dajcie pracownikowi po 3 tys. na miesiąc i sobie też odłóżcie. A i placowe opłaczcie.

chyba zawistna i prostacka konkurencja tak pisze …nie wypij butelki wódki na dzień dobry i nie wyjaraj paczki papierosów codziennie za 500+ które dało ci panstwo na dzieciaka z moich podatków a będzie cię stać na wszystko .Nawet jedzenie i buty kupisz dziecku tylko nie pij, nie pal i nie cpaj za jego kase .

Świetne miejsce , i przyjazne dzieciom. Organizatorzy bardzo profesjonalni na każdym kroku widać dbałość o bezpieczeństwo dzieci.Cała klasa szkolna dzieciaków wspomina do dziś swoja przygodę w parku linowym.Mamy nadzieje powtórzyć na wiosnę.