Strona główna Dzieje się Parada św. Mikołajów przeszła przez miasto

Parada św. Mikołajów przeszła przez miasto

8
Po trzech latach na główną ulicę miasta wróciła świąteczna parada, która była nieodłącznym wydarzeniem organizowanego co roku Jarmarku Świątecznego. 

Uczestnicy parady około godz. 15.30 wyruszyli z ul. Zielonej w kierunku parkingu Centrum Handlowego Echo, gdzie rozstawiona została scena. Tam około godz. 19.00 wystąpi zespół Czerwone gitary. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji m.in spotkanie ze świętym Mikołajem, ognisko z kiełbaskami, występy przedszkolaków i uczniów z pabianickich placówek.

REKLAMA
Poprzedni artykułJest ostateczna wizualizacja baru na Lewitynie
Następny artykułUnia zatwierdziła fundusze dla Łódzkiego
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No i fajnie.

tak normalnie i fajnie jak powinno być, a poniżej przegryw życiowy Janek będzie narzekać, zawsze się kilku takich znajdzie

Dowód rejestracyjny w Toyocie do zabrania 😂

A w czasie wyścigu, kolarzom do wypisania mandaty, za brak dzwonka.

Popatrz mieszkańcu Pabianic – tak bawią się ci wszyscy, którzy żyją z Twoich podatków i Twoich dotacji na fundacje. Oni już się zaczęli dobrze bawić i tak będą się bawili aż do Nowego Roku albo dłużej a Ty? Ty będziesz jak zwykle pracował w Wigilię i Sylwestra.

Byłem, popatrzyłem i bawiłem się. Większość moich podatków trafia do kasy państwa, choć wolałbym, żeby trafiały do kasy miasta. Będę pracował w Wigilię i Sylwestra, bo nie są to dni wolne od pracy.

Last edited 1 rok temu by Mieszkaniec

Jakie fundacje? Coś się poprzestawiały pod kopułą?

ale masz zryty beret Janku, to od urodzenia czy po prostu się porządnie w główkę uderzyłeś?