Strona główna Aktualności Z miasta Jest ostateczna wizualizacja baru na Lewitynie

Jest ostateczna wizualizacja baru na Lewitynie

9

Dzierżawca terenu po dawnych kortach tenisowych przedstawił ostateczną wizualizację punktu gastronomicznego i zapowiada otwarcie w maju przyszłego roku. 

Zgodni z aneksem do umowy na ogrodzeniu terenu pojawiła się plansza z wizualizacją baru i datą otwarcia. Aneks ten przewiduje również, że w razie niedotrzymania terminu, dzierżawca będzie musiał zapłacić 100 tys. złotych kary.

W pierwotnej wersji bar miał być piętrowy.

Przypomnijmy: dokument na wynajęcie terenu po dawnych kortach na Lewitynie został podpisany 19 maja 2021. Dzierżawca do 1 lipca 2021 roku miał uruchomić punkt tymczasowy, a od 21 kwietnia 2022 prężnie działający Levityn Coctail Bar. Niestety, mieszkańcy do tej pory nie mogą skorzystać z tego miejsca. Ze względu na to, że za wynajęcie terenu opłacany jest regularnie czynsz (2100 zł netto), MOSiR nie wypowiedział umowy. Wprowadzono natomiast wspomniany wyżej aneks.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Hahaha, yeplem 😁😁😁😁

Cwaniak płacąc stały czynsz i stawiając zardzewiały barak blokuje możliwość porządnej inwestycji innego najemcy. Może tam zrobić skład złomu i zamiast zapłacić 100 tysi kary to właściciel terenu będzie uprzejmie prosił o opuszczenie terenu plus rekompensata .

No i jak zwykle. Jakie miasto, taki blaszak. Żenada. Można było Turkus wyremontować i byłoby 100x lepiej.

poważnie ?

W blaszakach to sie woda skrapla od wewnatrz 😂😂😂

I się nagrzewają pieruńsko latem.

wiesz bo mieszkasz?

Chciałby

Szkoda, że nie zrobiono tam Orlika z oświetleniem – dzieciaki by grały cały rok i byłoby super. Może jeszcze kiedyś ?