Strona główna Aktualności Z miasta Oni zasłużyli na wyróżnienia. Wzorowo pełnili służbę

Oni zasłużyli na wyróżnienia. Wzorowo pełnili służbę

3
fot. KPP Pabianice
Pięciu policjantów z naszej komendy zasłużyło na wyróżnienia. Za co? Wygrywali w konkursach policyjnych, promowali zawód policjanta, ratowali życia drugiemu człowiekowi i w sposób wzorowy realizowali powierzone im zadania.

Podczas uroczystości, jaka odbyła się w Łodzi, komendant wojewódzki insp. Andrzej Łapiński uhonorował ponad 50 policjantów z różnych komend garnizonu łódzkiego. Wśród nich znalazło się pięciu pabianickich policjantów, w tym dzielnicowy mł. asp. Karol Kasperek i sierż. szt. Marcin Michalak, na co dzień pracujący w „patrolówce”. Pozostali to funkcjonariusze wydziału kryminalnego i wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją.

Insp. Andrzej Łapiński dziękując podkreślał, że każdy z nich stanowi wzór dla innych policjantów. – Proszę przyjąć wyrazy uznania za skuteczność w działaniu, profesjonalizm oraz wyjątkowe zaangażowanie. Wasza postawa stanowi wzór do naśladowania dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników policji. W imieniu własnym oraz kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi życzę satysfakcji z pełnienia odpowiedzialnej i trudnej służby – gratulował komendant wojewódzki insp. Andrzej Łapiński.

Gratulacje pabianickim policjantom złożył zastępca komendanta powiatowego mł. insp. Tomasz Jarmakowski.

Mł. asp. Karol Kasperek zajął piąte miejsce w konkursie dla dzielnicowych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Listonosza, pielęgniarki, wodociągi, energetycy, sprzedawcy gospodarze domów , kierowcy mechanicy autobusów zgłaszanie się po nagrody za dobrze wykonywane obowiązki.Jak wszyscy to wszyscy..

Jo tyż chcę nagrodę…

No to bądź najlepszy