Strona główna Aktualności Polityka Oni powalczą o mandat radnego

Oni powalczą o mandat radnego

17

Zarejestrowały się już komitety wyborcze, które zgłoszą kandydatów do rady miejskiej w wyborach uzupełniających w okręgu nr 12. Do wzięcia jest mandat po prezydencie Grzegorzu Mackiewiczu.

Jest aż 8 komitetów wyborczych. W wyborach na pewno wystartują: Aleksandra Stasiak, Renata Uznańska – Bartoszek, Andrzej Sauter oraz Marian Koczur. Oni stworzyli własne komitety. Pewniakami są też Dariusz Wypych z PiS oraz Krzysztof Górny z BSR.

Jest jeszcze komitet Nowa Prawica Pabianice oraz Pabianickie Porozumienie Obywatelskie, czyli taka naprawdę Platforma Obywatelska. Nie wiadomo jednak kogo wystawią te partie.

– Nie podjęliśmy jeszcze decyzji – mówi Łukasz Stencel. pełnomocnik KWW Pabianickie PO.

W tym okręgu będą głosować mieszkańcy następujących ulic:

20 Stycznia od nr 64 do końca – strona parzysta i od nr 109 do końca – strona nieparzysta, Borowa, Chabrowa, Chmielna, Ciasna,Drobna, Działkowa, Graniczna, Jesienna, Kolonijna, Końcowa, Krzywa, Lwowska, Myśliwska – strona parzysta i od nr 37 do końca – strona nieparzysta, Nowowolska, Ochocza, Piotra Skargi od nr 101 do końca – strona nieparzysta i od nr 128 do końca – strona parzysta, Podleśna od nr 3 do końca – strona nieparzysta i od nr 18 do końca – strona parzysta, Rydzyńska, Rzgowska – strona nieparzysta i od 110 do końca – strona parzysta, Spokojna, Stara, Sybiraków, Waltera Janke od nr 1 do nr 3 – obie strony, Warszawska od nr 97 do nr 101 – strona nieparzysta, Zakole, Żwirowa.

REKLAMA
Poprzedni artykułBudki straszą, ale przynoszą zysk (SONDA)
Następny artykułDziecko potrącone w Ksawerowie
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nikt z nich nie zasługuje na bycie radnym.

W pełni się zgadzam z przedmówcą… Ja bym zagłosował za Hofmanem… Boję się że za rok rzuci go laska bo będzie bez grosza przy duszy…a za coś na wycieczki trzeba jeździć…marna wypłata radnego zawsze mu się przyda…i zawsze jest szansa na podwyżkę…

wystarczy, że zostanie dyrektorem spółki miejskiej i już zarobi więcej jak poseł (oficjalnie)

co dzieci nie macie swojego pewczyka w skaładzie to wam się nie podoba?

dziecko to raczej z Pisu. Nie dostał się Wypych to musi na siłę teraz.
Dobre maniery nakazują start panu Łacwikowi, ale wszystkie partie to dno.

tylko PiS Ci nie pasuje? ale Górny to już ok ?
oj dzieciaku

Górny nie żartuj. Całą rodzinę wkręcił wszędzie.
Najgorszy typ radnego to ludzie, którzy mają upartyjnioną pracę, i często niepotrzebne sztucznie stworzone stanowiska.

Wole być dzieciakiem, jak starym śmierdzącym dziadem.
Skoro już tak mnie nazywasz…

nareszcie coś mądrego napisałeś krytykując Górnego .
a może ty wytypujesz odpowiedniego kandydata na to stanowisko bo jak widzę to nikt Ci nie pasuje?

Tu jest porażka z wyborem.
Pomiędzy Sauterem a Wypychem, ale to jest wybór pomiędzy o kaszlem, a katarem.

Uzasadnienie, jedyni co mają co robić jak nie będą radnymi (mają z czego żyć) choć każdemu mało.
Tzn. nie mają pracy obecnie z nadania politycznego

Żaden z tych ludzi!!!! Apel do wyborców z tego okręgu!!!! Wybierzcie kogoś nowego, nieznanego! Ci to stare partyjne zgrane płyty! Od lat ich jedyna zasługa to to, że… są!Precz z dziadostwem!!!! A Wypych po prostu powala! Nie drzwiami, to oknem! Nie oknem, to przez wyciąg kuchenny! Masakra!

Posłucham 🙂

poczytaj najpierw, co kto z nich zrobił, oceń a potem wybierz najlepszego – na tym polega demokracja

Opowiedz mi co też oni zrobili, masz okazję zareklamować kogoś… Nie mogę się doczekać opisów tych osiągnięć… Ta „demokracja” na razie polega na tym, że od lat u koryta są te same ryje, które wiedzą, że bez koryta nie znaczą nic! A co nam po tym? Podatki, a dla nich podwyżki? Fajna ta „demokracja”

Nie będę nikogo reklamować, ale powiem ci jak dokonuję wyboru: – wykształcenie – skoro był to jeden z głównych argumentów przy wyborze prezydenta, dlaczego mielibyśmy pomijać te kwestię teraz? mam szacunek dla osób, którym chciało się uczyć lub cały czas chcą się dokształcać – przynależność do danej formacji – osoby, które w trakcie jednej kadencji były w trzech klubach i próbowały „przykleić” się do kolejnych są dla mnie niewiarygodne – wykorzystywanie znajomości i wpływów w samorządzie (np. załatwienie pracy w miejskich spółkach dzieciom czy dalszej rodzinie, wykonywanie zleceń na rzecz miasta ) – komunikacja z wyborcami – niektórym radnym nie… Czytaj więcej »

popieram ale i na ostatniego bym głosu nie oddał

Z Nowej Prawicy o mandat radnego ubiegał się będzie, Tomasz Stusio.

Pisanie o sobie w 3 osobie świadczy o poważnych problemach.