Strona główna Sport Piłka nożna Olszewski bohaterem w Poddębicach

Olszewski bohaterem w Poddębicach

0

Mimo odejścia z drużyny trenera Jacka Włodarczewskiego w ekipie termalnych nadal grają zawodnicy z naszego miasta. W ostatnim meczu przeciwko Kwiatkowicom to właśnie ci piłkarze stanowili o sile drużyny.

Największym wyczynem było zdobycie klasycznego hat-tricka przez Patryka Olszewskiego. Zdobył on swoje bramki w 12. 19. i 34. minucie spotkania, czyli zajęło mu to zaledwie dwadzieścia dwie minuty gry. Jeszcze jednego gola w pierwszej połowie dołożył Michał Bogdan, czyli wychowanek PTC Pabianice. Trzeci pabianiczanin Tomasz Kubala pojawił się na boisku w 80. minucie, ale nie wpłynął na przebieg gry. Ostatecznie gospodarze wygrali to spotkanie 5:0. Mimo dobrej postawy naszych piłkarzy sytuacja zespołu nie wygląda najlepiej. Poddębice zajmują trzynaste miejsce w tabeli i o powrocie do wyższej klasy rozgrywkowej muszą w tym sezonie już raczej zapomnieć.

W 16. kolejce Termy zmierzą się z zajmującymi trzecie miejsce w tabeli Zjednoczonymi Bełchatów.