Strona główna Na sygnale Kryminalne Okradł pracodawcę oraz ciotkę. Pieniądze przepił i przegrał na automatach

Okradł pracodawcę oraz ciotkę. Pieniądze przepił i przegrał na automatach

3
Zdjęcie ilustracyjne.
31-latek został zatrzymany przez policjantów. Najbliższe kilka lat spędzi za kratami, bowiem ciąży na nim kilka zarzutów. 

Mężczyzna 6 marca rozpoczął pracę w firmie remontowej. Już 3 dnia od zatrudnienia wykorzystał okazję, aby okraść pracodawcę.

– Podczas nieobecności drugiego współpracownika, do remontowanego przez firmę mieszkania przyszedł ojciec zleceniodawcy. 54-latek chciał przekazać zaliczkę na pokrycie niezbędnych wydatków. Obecny w tym czasie na miejscu nieuczciwy pracownik chętnie wziął pieniądze, deklarując, że niezwłocznie przekaże je szefowi. Zaraz po otrzymaniu 3000 złotych wyszedł z mieszkania. Przy okazji zabrał również elektronarzędzia należące do pracodawcy – opisuje Agnieszka Jachimek z KPP Pabianice.

31-latek następnego dnia poszedł do mieszkania swojej 70-letniej ciotki, którą również okradł.  Włamał się do jej mieszkania i wyniósł złotą obrączkę oraz cztery monety kolekcjonerskie.

16 marca 2023 roku policjanci Wydziału Kryminalnego pabianickiej komendy zatrzymali złodzieja. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów.

– Dodał również, że część przywłaszczonych pieniędzy ,,przepił”, a resztę przegrał grając na automatach – dodaje rzecznik policji.

Policjanci aktualnie wyjaśniają co stało się z pozostałymi, skradzionymi przedmiotami. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 31-letni pabianiczanin usłyszał już zarzuty kradzieży, przywłaszczenia mienia oraz kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolnośc

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dobrze że policjantów nie okradł na combo

Medal od Maliniaka za kreatywnosc 😁😁😁

Władza kradnie miliardy a tu pomysłowego bidoka złapali co skromnie zajumywał…🤦🏻‍♂️