Strona główna Styl życia Uroda i zdrowie Obudź zmysły na wiosnę z C.H. ECHO. Amplifon – by słyszeć lepiej

Obudź zmysły na wiosnę z C.H. ECHO. Amplifon – by słyszeć lepiej

2

Problemy ze słuchem to przypadłość nie tylko osób starszych. Przebywanie w hałasie oraz szybki i stresujący styl życia mogą odbić się na słuchu każdego z nas.

Masz wrażenie, że źle słyszysz? Często prosisz, by twój rozmówca powtórzył wypowiadane kwestie? Telewizor w Twoim domu gra coraz głośniej? Koniecznie zbadaj słuch. W Apmlifonie zrobisz to bezpłatnie. Z badania słuchu mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Gabinet Amplifon przy ul. Zamkowej 31, w Pabianicach działa od lipca 2013 roku. To właśnie w tym miejscu możemy sprawdzić w jakim stanie jest nasz zmysł słuchu. By umówić się na wizytę, wystarczy zadzwonić.

– Pacjent nie musi mieć skierowania od lekarza pierwszego kontaktu – mówi Anna Plucińska, kierownik oddziału Amplifon w Pabianicach. – Termin oczekiwania na wizytę jest bardzo krótki. To zaledwie dwa, trzy dni.

Amplifon to przed wszystkim miejsce, w którym kupimy aparaty słuchowe renomowanych firm. Gabinet ma podpisany kontrakt z NFZ, dlatego pacjenci skorzystają tu z refundacji. Amplifon w swojej ofercie posiada również zestawy środków do pielęgnacji aparatów w cenie od 35 zł oraz baterie do aparatów za jedyne 0,75 gr. za sztukę.

Co ważne, pacjent przed kupnem aparatu słuchowego, może go bezpłatnie i niezobowiązująco wypróbować w domu.

W gabinecie przy ul. Zamkowej 31 wykonamy cztery, podstawowe badania słuchu. Są to: audiometria na przewodnictwo powietrzne, audiometria na przewodnictwo kostne (pozwala zbadać rodzaj ubytku słuchu), audiometria słowna (mówi o tym, jaki procent zrozumienia mowy posiada pacjent) oraz tympanometria, czyli test ucha środkowego.

Amplifon – oddział w Pabianicach

ul. Zamkowa 31

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00

Kontakt: 664 060 458

Bezpłatny telefon: 800 88 88 99

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecam, bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta 🙂

Bardzo miłe i ładne panie 😉