Strona główna Aktualności O dopalaczach u prezydenta

O dopalaczach u prezydenta

14

Mieszkańcy i przedsiębiorcy z ul. Zielonej mają dość w swoim sąsiedztwie sklepu z dopalaczami. Spotkali się dziś z prezydentem. Czy to coś da? 

Sklep przy Zielonej pracuje pełną parą. Do handlarzy przyjeżdżają klienci z całego województwa. Rejestracje ELA, EZD czy EBE są tutaj często widywane. Po ulicy kręcą się podejrzane osoby.

– Klientów tego sklepu można poznać po ubiorze, sposobie poruszania się. Oni mają taki nerwowy, szybki krok – mówi jeden z mieszkańców.

A klientów na Zielonej nie brakuje. Czasami zdarza się, że zakupy konsumują na miejscu. Wtedy robi się niebezpiecznie, słychać dziwne krzyki. Fani dopalaczy zaczepiają przechodniów, klientów tamtejszych firm i taksówkarzy.

– Co chwilą przychodzą, żeby coś sprzedać. Wynoszą z domu najróżniejsze rzeczy – mówi taksówkarz.

Mieszkańcy mają dość i dziś spotkali się z prezydentem Grzegorzem Mackiewiczem. Niestety, spotkanie było niedostępne dla mediów.

W ubiegłym roku urząd miejski miał wysyłać pozwy z wnioskiem o zaprzestanie działalności do właścicieli budynków, którzy wynajmują pomieszczenia przeznaczone na handel dopalaczami. Z naszych informacji wynika jednak, że handlarze dopalaczami kupili budynek przy Zielonej.

Nie pomogły też interwencje policji, która kilka razy „odwiedziła” sklep i wyprowadziła sprzedawcę w kajdankach (ZDJĘCIA). Z problemem nie potrafią sobie też poradzić ustawodawcy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

W Łodzi sobie poradzili, kwestia kreatywności.

Akurat nas akcje były kreatywne, może gdyby PIS nie bawił się w akcje smoleńskie, brzozy, Misiewiczy, ustawki wyborcze a wziął się za zmiany w prawie bez których ani policja ani straż miejska nic nie mogą to byśmy nie rozmawiali o kreatywności tylko o egzekucji. A tu widzę koledzy z PIS sobie kampanię robię tak naprawdę mając gdzieś problem

Hahaha, ah ten pis, ty chory juz nawet na ten pis jestes

Z pewnością braku kreatywności nie można odmówić straży miejskiej, bo wymyślić akcję „pilnowania” pustej trumny przez strażników przed sklepem z dopami, licząc, że to odstraszy ich użytkowników, musiał naprawdę tęgi umysł!

„Konsumenci” tego sklepu nie dość, że zaczepiają ludzi, strach obok nich przejść to jeszcze włażą na podwórka, do korytarzy, aż strach nawet w domu przebywać czy przypadkiem kolejny diabła nie zobaczy i nie będzie się chciał podpalić… liczmy ma cud, że w końcu się zdarzy i władze się tego pozbędą…

Usypać z tego g.ó.w.n.a górę pod sdh wyłapać tych co tam przyłażą i kazać każdemu zeżreć po kilogramie a potem kopa w dupę i niech zapier..la pod górkę biegiem aż sie z.e.s.r.a lub zrzyga a w najlepszym dla niego wyjsciu zdechnie.

Podczas kampanii wyborczej 2014 na pytanie podczas debaty „Czy jesteś za legalizacją miękkich narkotyków” pan kandydat M podniósł zielony kartonik.

Dopalacze to nie miękkie narkotyki.
Nie można porównywać naturalnej konopii z tym gòwnem.
Ja również jestem za legalizacją marihuany, ale za dopalacze dół z wapnem.

Śmiech na sali jeśli myślą, że Grześ coś im pomoże 🙂

Prawda jest tatka, że w kampanii PIS w tym też Pan Łuczak obiecywali, że jak tylko dojdą do władzy to rozwiążą temat błyskawicznie i co ? i nic !! Ile było pism do parlamentarzystów z PIS z Pabianic i nic nie zrobili !!! Prawda jest taka, że w walce z dopalaczami Mackiewicz został sam na placu boju, robi co może ale bez rozwiązań systemowych, od których jest dzisiaj PIS niestety, nie wiele można

No nie rozśmieszaj mnie 🙂 Macek robi co może 🙂

Dominika też… 😉

Sądzę, że znasz się na nieruchomościach ale o tym wiesz równie mało co i ja, ale Wg mnie Mackiewicz i jego służby są bardzo aktywne, Straż Miejska w ramach swoich uprawnień robi co może, wiesz dobrze że jak zamkniesz lokal to w nim jest jeszcze innych 30 spółek z o.o. które mogą dalej sprzedawać… to jest iście syzyfowa praca, wiesz o tym doskonale ….a tak szczerze to czy Prezydent jest od zwalczania przestępczości czy Policja, CBŚ, i inne … jest nowy Komendant Policji i coś zmienił? Mackiewicz nie ma żadnych instrumentów prawnych oprócz rozkopywania ulicy, blokowania dojazdu, robienia szopek w… Czytaj więcej »

przecież PIS w kampanii mówił, że mają gotowe rozwiązanie problemu!! pytam gdzie jest p. Ciebiada, Łuczak, Stanek, Cieśla, Różycki z rozwiązaniem http://promok.pl/player/?id=1469 proponuję od minuty 7 – p. Ciebiada deklarował!!