Strona główna Aktualności Z miasta Nowy sklep Action w Pabianicach

Nowy sklep Action w Pabianicach

1
Już 21 listopada 2019 r., sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzy swój nowy sklep w Pabianicach. To 47 market firmy w Polsce.

Co miesiąc otwieramy co najmniej dwa nowe sklepy w Polsce, konsekwentnie zwiększając widoczność naszej marki – mówi Sławomir Nitek, Dyrektor Generalny Action Polska.

Sklep Action w Pabianicach, o powierzchni ok. 1000 m², będzie zlokalizowany w C.H. ECHO przy ul. Zamkowej 31. Klienci znajdą tu około 6000 produktów w 14 różnych kategoriach, obejmujących m.in. higienę osobistą, środki czystości, wyposażenie domu, dekoracje, rozrywkę, zabawki, majsterkowanie (DIY) oraz rzemiosło. Ponad 2000 artykułów będzie można kupić za mniej niż 5 zł!


Sklep w Pabianicach będzie świetnie zlokalizowany. Zapewni naszym klientom wygodne zakupy i łatwy dostęp do produktów. Cieszymy się, że możemy im to zaoferowaćmówi Sławomir Nitek. Action w Pabianicach zatrudni 15 osób, dla klientów będą dostępne miejsca parkingowe.

Godziny otwarcia to 9:00 – 21:00 w dni powszednie i soboty oraz 9:00 – 20:00 w niedziele handlowe.

Dzięki otwarciu sklepu w Pabianicach, Action wzmocni swoją obecność w centralnej części Polski. – Koncept Action jest bardzo dobrze przyjmowany i doceniany przez Polaków. Stawiamy na produkty wysokiej jakości w najniższych, możliwych cenach i szeroki asortyment, zmieniający się co tydzień. W naszych sklepach nigdy nie jest nudno – podkreśla Sławomir Nitek. Celem Action na kolejne lata jest otwarcie wielu nowych sklepów, dzięki czemu będziemy bliżej naszych klientów. Chcemy, aby każdy mógł podnosić komfort swojego życia, niezależnie od tego, jakim budżetem dysponuje.

Sieć Action weszła do Polski w październiku 2017 roku, uruchamiając sześć sklepów, które szybko zyskały popularność. Firma posiada swoje biuro w Katowicach, a przed końcem 2019 roku planowane jest otwarcie centrum dystrybucyjnego w Osłej na Dolnym Śląsku.

O ACTION

Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z ponad 1400 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii I Polsce. We wszystkich krajach zatrudnia niemal 46 000 osób. W 2018 r. całkowita sprzedaż netto wyniosła 4,2 mld euro. Około jedna trzecia z ponad 6.000 artykułów w sklepach Action jest częścią standardowego zakresu produktów. Cała reszta jest dynamiczna i szybko się zmienia, a każdego tygodnia Action wprowadza na półki swoich sklepów ponad 150 nowych artykułów. Asortyment składa się z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele zarówno znanych marek, jak i marek własnych. Action może gwarantować swoim klientom tak niskie ceny ze względu na dużą skalę
i efektywność zakupów, optymalną dystrybucję i racjonalną politykę kosztową w całej organizacji. Action nie godzi się na jakiekolwiek ustępstwa względem jakość, bezpieczeństwa ani warunków produkcji oferowanych produktów.

Polityka Etycznego Pozyskiwania Action zapewnia odpowiedzialne podejście do produkcji zarówno społecznie jak
i środowiskowo.

Action prowadzi obecnie 47 sklepów w Polsce i zatrudni tu ponad 750 osób.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A w Tkalni coraz mniej klientów … parę marketów się obsunie …