Strona główna Aktualności Z miasta Nowa szefowa w SOR

Nowa szefowa w SOR

9

Szpitalny oddział ratunkowy w Pabianickim Centrum Medycznym ma nowego kierownika. 16 marca funkcję objęła lek. med. Elżbieta Balcerzyk-Barzdo, która zastąpiła Adama Marciniaka.

Nowa szefowa SOR ukończyła w 2000 roku wydział lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Jest specjalistą medycyny ratunkowej z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu szpitalnym oddziałem ratunkowym.

Ponad 12 lat pracowała jako asystent w Zakładzie Medycyny Ratunkowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie prowadziła zajęcia dla przyszłych ratowników medycznych i lekarzy.
Przez długi czas była w załodze karetki specjalistycznej.
Elżbieta Balcerzyk – Barzdo ukończyła także studia podyplomowe z zakresu zarządzania zakładami opieki zdrowotnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz z zakresu medycyny bólu w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z medycyny ekstremalnej w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Prace w Pabianicach otrzymała po wygraniu konkursu przeprowadzonego przez PCM na stanowisko szefa SOR.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułJak poprawić swoje wyniki w martwym ciągu – porady dla średnio-zaawansowanych
Następny artykułPremiera serialu TVP. Tak prezentują się „dawne” Pabianice
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gratuluję. Życzę sukcesów i zadowolenie z wykonywanej pracy. Trzymam kciuki.

Gratulujemy wygrania konkursu!

Gratuluje nareszcie się coś zmienia w tym szpitalu a nawet nową stronę stworzono lecz bez możliwości e-rejestracji do poradni.
Dodzwonienie się do naszego szpitala graniczy z cudem i umówienie wizyty w poradni to istna męka a powinno to się zmienić.

Chciałeś telefonicznie umówić wizytę w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym? Naprawdę?

Przeczytałeś w wypowiedzi Tomka, że chce się dodzwonić na SOR? Naprawdę???

A o czym jest ten artykuł? O SOR. Więc jaki ma cel jego wywnętrzanie się na temat umówienia wizyty u specjalisty? Czy to w tym szpitalu, czy w każdej innej placówce?

Chciał umówić wizytę u lekarza specjalisty poprzez e-rejestrację a nie wizytę na sor czytaj ze zrozumieniem.

Last edited 11 miesięcy temu by Jan

Jak się czyta to co piszecie co niektorzy to się zastanawiam czy tak na poważnie czy żeby jad wylać

Siedzę właśnie i czekam na dziewczynę na sorze boli ją żebro być może to złamanie przyjechaliśmy o 17 w niedzielę czekaliśmy pierw na lekarza półtorej godziny przed zrobieniem rendgenu pobrali jej krew czy nie jest w ciąży na wyniki czekała 3 godziny teraz zrobili jej rendgenu i czeka już 2 na wyniki jest godzina 23 ekstra naprawdę siedzą tu też małe dzieci niektóre 3 godziny w trakcie mojego czekania policja przywiozła pijanych których lekarze przyjęli odrazu bez kolejki był też chłop drący mordę w radiowozie pewnie po drągach i też poszedł bez kolejki pierw na sorze przyjmuje się dziadostwo a… Czytaj więcej »

Last edited 9 miesięcy temu by Seweryn