Strona główna Aktualności Z miasta Nowa szefowa w SOR

Nowa szefowa w SOR

8

Szpitalny oddział ratunkowy w Pabianickim Centrum Medycznym ma nowego kierownika. 16 marca funkcję objęła lek. med. Elżbieta Balcerzyk-Barzdo, która zastąpiła Adama Marciniaka.

Nowa szefowa SOR ukończyła w 2000 roku wydział lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Jest specjalistą medycyny ratunkowej z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu szpitalnym oddziałem ratunkowym.

Ponad 12 lat pracowała jako asystent w Zakładzie Medycyny Ratunkowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie prowadziła zajęcia dla przyszłych ratowników medycznych i lekarzy.
Przez długi czas była w załodze karetki specjalistycznej.
Elżbieta Balcerzyk – Barzdo ukończyła także studia podyplomowe z zakresu zarządzania zakładami opieki zdrowotnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz z zakresu medycyny bólu w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z medycyny ekstremalnej w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Prace w Pabianicach otrzymała po wygraniu konkursu przeprowadzonego przez PCM na stanowisko szefa SOR.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gratuluję. Życzę sukcesów i zadowolenie z wykonywanej pracy. Trzymam kciuki.

Gratulujemy wygrania konkursu!

Gratuluje nareszcie się coś zmienia w tym szpitalu a nawet nową stronę stworzono lecz bez możliwości e-rejestracji do poradni.
Dodzwonienie się do naszego szpitala graniczy z cudem i umówienie wizyty w poradni to istna męka a powinno to się zmienić.

Chciałeś telefonicznie umówić wizytę w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym? Naprawdę?

Przeczytałeś w wypowiedzi Tomka, że chce się dodzwonić na SOR? Naprawdę???

A o czym jest ten artykuł? O SOR. Więc jaki ma cel jego wywnętrzanie się na temat umówienia wizyty u specjalisty? Czy to w tym szpitalu, czy w każdej innej placówce?

Chciał umówić wizytę u lekarza specjalisty poprzez e-rejestrację a nie wizytę na sor czytaj ze zrozumieniem.

Last edited 7 dni temu by Jan

Jak się czyta to co piszecie co niektorzy to się zastanawiam czy tak na poważnie czy żeby jad wylać