Strona główna Aktualności Komunikacja Nowa linia autobusowa na wybory. Jak jeszcze dojechać do lokalu wyborczego?

Nowa linia autobusowa na wybory. Jak jeszcze dojechać do lokalu wyborczego?

1

Podczas niedzielnych wyborów samorządowych sporo mieszkańców osiedla Bugaj zagłosuje na swoich kandydatów w Szkole Podstawowej nr 16. Aby ułatwić im dotarcie w to miejsce, miasto uruchomi specjalną linię „S”. 

W „szesnastce” zostaną zlokalizowane aż trzy obwodowe komisje wyborcze – nr 13, 14 i 16. Przez cały dzień niezmotoryzowani pabianiczanie będą mogli dojechać tam autobusami.

Jak przebiegnie ich trasa? Wyjadą z krańcówki przy ul. Waltera – Jankego i pojadą ulicami Waltera – Jankego, Nawrockiego, Gawrońską, Bugaj, Stefana „Grota” – Roweckiego, Nawrockiego, 20 Stycznia i 3 Maja do przystanku przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Konstantynowskiej.

Z powrotem autobusy pojadą ulicami: Warszawską, Szewską, Piotra Skargi, 20. Stycznia, Nawrockiego, Stefana „Grota” – Roweckiego, Bugaj, Gawrońską, Nawrockiego i Waltera – Jankego.

Odjazdy z krańcówki przy ul. Waltera – Jankego zaplanowano na godz. 9:00, 11:00, 13:00, 14:00 i 15:00, natomiast z przystanku u zbiegu ulic Warszawskiej i Konstantynowskiej o godz. 9:38, 11:38, 13:38, 14:38 i 15:38.

 

Bez opłaty do lokalu wyborczego zawiozą nas osoby niezwiązane z partiami i komitetami wyborczymi. To transport prywatnymi samochodami na terenie Pabianic zorganizowany przez lokalnych społeczników.
Dzwonić można od godziny 8.00 do 16.00 w niedzielę 21 października pod numer telefonu 516-652-119.
Jest to propozycja pomocy adresowana do osób starszych, zniedołężniałych, chorych lub mających problem z poruszaniem. Na transport mogą też liczyć osoby, które mają daleko do lokali wyborczych, a nie są w stanie tam dojść pieszo.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy w specjalnej linii autobusowej trzeba kasowac bilety?