Strona główna Aktualności Polityka Nietypowa „kolęda” przed ratuszem

Nietypowa „kolęda” przed ratuszem

50

Działaczom z Komitetu Obrony Demokracji nie straszny śnieg i mróz. Po raz kolejny zorganizowali pikietę przy urzędzie miejskim. Tym razem odśpiewali również specjalnie przygotowaną kolędę.

Wczoraj około godz. 15.00 przy ratuszu rozpoczęła się demonstracja w obronie konstytucji. Manifestujący jak zawsze rozstawili głośnik, z którego słychać było hasła przypominające mieszkańcom naszego miasta, jak ważna jest konstytucja i jakie prawa z niej wynikają.

Ponadto zebrani działacze odśpiewali autorską wersję kolędy „Przybieżeli do Betlejem”. W treści kolędy znalazły się takie zdania jak: „Wstyd panie prezydencie, Polska jest na zakręcie.. ciężki czas, ciężki czas” czy „Handlować wolnym sądem, prezydencie to niegodne”.

Pikieta zakończyła się o godz. 15.30.

Posłuchaj „kolędy” w wykonaniu działaczy KOD.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
50 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

rozycki za 3, 2, 1…

dziadostwo 🙁

A ty pewnie lump z lepszego sortu !

Buahahahahahahahah. Jeszcze mrozu nie było, a KOD-ziarzom juz mózg zamarzł na kość : )))) Wasale Berlina, tfu….

A ty z pisiostwem na sznurku u Putina !

biedni ludzie , niech tą makulaturę oddadzą kijowskiemu to sobie sprzeda w skupie , jak się pospieszy to mu komornik nie zabierze

Te, królik… ty się o tych „ biednych „ ludzi nie troskaj, poradzą sobie.
A dlaczego komornik ? Przecież Kijek powinien w ciupie gnić a on po wolności hasa… aaa… przecież to pisiowy dywersant na postronku !

Gdyby nie grał w pisowskiej orkiestrze to chyba już dawno by siedział za alimenty, albo najnormalniej w świecie nic na niego nie mają – a Kijowski sam z siebie robi pajaca.

jajo.buby
Jedno i drugie !
Już dawno temu, jeden z przybocznych Drugiego Kaczora puścił w tej sprawie, tragiczną dla KOD farbę, ale jak to KOD, zamiast się ogarnąć z Kijkiem i własną tożsamością, brnie dalej w zaślepienie…

Co ma Kijowski do KOD?? Czy w taki sam sposób traktujesz księży, którzy popelnili jakies przestępstwo jak alkoholików powodujących wypadki śmiertelen na przrzejsci dla pieszych – przeciez nie obwiniasz całego Kosioła Katolickiego – bo ten nawet majac całe stado czarnych owiec nadal istnieje i istnbiec będzie – wiec przykład żałosny.

Ot, i wylazła pisowska swołocz z kaczej d…. !

Smutne co muszą mieć w głowie ci ludzie…

Smutne, jest to, co robią, bo nie zawsze poczynania adekwatne do baniaka…

Ale żeby karykaturować pieśń, która chwali Boga z pobudek czysto i jedynie politycznych to jednak chyba coś tam jest nie tak ze stykami:( Może w niedziele najgłośniej będą wyznawać wiarę przed ołtarzem heh…

Ale masz problem. Przecież ciebie nikt do niczego nie zmusza. I nie śpiewają tego po kościołach. Ot, hucpa, tylko parę tysięcy mniejsza, niż miesięcznice…. No, ale tam to jest dopiero parcie wszelkiego pisiowa, więc i wyniki adekwatne do kaczej postawy !

Z całym szacunkiem, ale proszę mi wyjaśnić z jakiego powodu do większej części pańskich komentarzy jest wpisywane usilnie coś na temat ’ pisowa ’ ? Powiązań z tematem nie widzę najmniejszych… Pozdrawiam

No, to jest tak, jak do KOD… ! Żadnych normalnych powiązań, tylko pisowski hejt !
Też świąteczne pozdrowienia ! Wszystkiego Najlepszego !

Zapytaj profesora Wojciecha Hermelińskiego on Ci odpowie – w końcu to kolega braci Kaczyńskich i przez nich postawiony na stanowisko – może trzeba patzreć na ludzi madrych, przyzwoitych, których przekupić się nie da, a którzy mieli być twarzą partyjniaków, żeby zawładnąc naszym krajem. Komu wierzysz tym, którzy bija żony, którzy wywalają ludzi z kamienic na bruk. Kłamcom, którzy fabrykuja na innych fałszywe dowody. Pogadamy gdy Polska nie bedzie już w Unii – wtedy zobaczysz co się stanie.

jajo.buby
Wybacz, nie do mnie, ale…
Dziś już takich nie ma ( mądrych, etc… ), bo pisowska doktryna niszczy wszystko ! Jak nas wywalą z UE, to nie będzie Polski, tylko Kaczystan !

Szanowny Panie Nagiecki
Ktoś tam u Was w tym pabianickim KOD, jeszcze głowa myśli ?
Porąbało Was ! Dajcie ludzie spokój. Święta idą, a Wy taki beznadziejny cyrk ! Dość żenady i pajacowania na przyszłość. Miejcie chociaż dla siebie więcej szacunku !

W sprawie beznadziejnego cyrku, żenady i pajacowania napisz do Warszawy. Wiesz do kogo.

” Yago ” już napisał. Nie skumałeś !
Mnie po prostu żal tych ludzi, którzy jeszcze mają nadzieję w beznadziejność !
Dopóki opozycja będzie podzielona, dopóty mogą sobie tylko pajacować !

Ale coś robią – pajacują – a Ty co robisz – meblujesz się, ale za chwile już pokoju nie będzie i gdzie się umeblujesz?

jajo.buby
Po pierwsze : ja się do twego pajacowania nie wpierniczam, jak ty do moich mebli.
Poradzę sobie bez ciebie i KOD !
Pisał TKM ? Nie dotarło ? Żal ludzi…
Zdrowych, wesołych !

My mamy – a Ty masz??? Daję przykłąd Wojciecha Hermelińskiego – też dla Ciebie njest to osoba, która nie myśli. Moze posłuchaj co mówi i zastanów się czyja głowa nie myśli.

jajo.buby
O mój baniak spoko, jeszcze dzięki Bogu, jakoś sobie radzę, a Wam nawet Boga brakuje… o reszcie nie wspominając !
Też mi przykład ! Fikał, buldoczył się i wymiękł…
Jak taki twardziel był, to po co odpuścił !
Zdrowych wesołych !

I tak ma być miejsce komunistów to ulica a że sobie śpiewają socjalistyczne piosenki to ich sprawa.

Zawsze tak było, jeśli chodzi o komuchów. Ale miesięcznice, to tez lepszy nie tylko uliczny cyrk !

Miesięcznice choć ich nie popieram mają jakiś cel bo upamiętniają ludzi którzy tragicznie zginęli a wyjście tego stowarzyszenia i śpiewanie bredni, stowarzyszenia które czuje zagrożoną demokrację śpiewa piosenki anty prezydenckie. Mimo dość dziwnie zorganizowanych miesięcznic to protest w wykonaniu kodziarzy jest idiotyzmem.

Miesięcznice mają cel? W celu upamiętnienia ludzi potłuczony gnom wychodzi na ulice i farmazoni o tym, że jest blisko. Nawet ci nie współczuję. Naprawdę ciemny lud wszystko kupuje. Warto być takim tępym?
Takim tępym, że nie rozumie się istoty zmian ustrojowych w tym kraju, prowadzonych pomimo braku mandatu ku temu. Dla wyjaśnienia (bo zapewne takie kwestie cię przerastają) dla zmiany ustawy zasadniczej wymagana jest większość kwalifikowana, nie zwykła. A ta rządząca nędza zwyczajnie takiej nie posiada. W punkt opisał to ostatnio Pan Cimoszewicz opisując na pisiowego chama w gumofilcach. I tyle.

Infantylne i debilne są polityczne hucpy z udziałem Drugiego Kaczora i jego pretorian !
Poległych za Ojczyznę ? Takiego cyrku, nawet w cyrku nie ma !
Ogarnij się !

Jakich ludzi – swojaków – bo nawet zmarłych podzielili – tak jak teraz dzielą dzieci – na zdrowe i na upośledzone, które trzeba odizolować od społęczeństwa. To jest gra zmarłymi – czy słyszałeś o Deresz na tych miesięcznicach, o Nowackiej itp Pomyśl.

Czy miedzy nami widzisz Piotrowiczów, Kryże, Jasińskich – cżłowieku zaprogramowli Cię na komuchów jak Gomółka podobnych idiotów zaprogramował na Żyydów i jeden z najlepszych dyrektorów w Pamotexie popełnił samobójstwo gdy go chcieli wysiedlić. Nie wiesz o czym mówisz – nie bedziesz miał nawet prawa wyborczego gdybyś zmienił zdanie bo wybory będa zafałszowane.

A drugiej edycji na rzecz Kijowskiego nie było?

Masz szansę !

Teraz jest edycja na rzecz księdza, który zabił po pijaku na pasach – ale jakoś kosciół się trzyma i na tym forum nikt tego nie porusza – a pijak w sutannie dostał tylko 4 lata i nic więcej za zabicie człowieka i co boli czy nie boli? Sądy swojaków dobrze osądzają czy łagodnie – bo dawniej przed PiS za taką zbrodnię 13 lat ciupy, 50 000 kary i zabierali prawo jazdy na zawsze. Już nie wspomnę setek pedofili w kosciele i nikt jakoś bez przerwy tego na forach kościołowi nie wypomina. Masz swojaków tych co bija żony posłów z PiS… Czytaj więcej »

Dobre !
A ile spraw zamieciono w kościele pod dywan, to chyba nawet sam Pan Bóg, nie wie…

Zamiast tak stać i psuć ludziom humor przez ten fałsz mogli by coś zrobić w końcu dla ludzi, a nie głupoty opowiadać przechodniom…

To wszystko nic w porównaniu do wała, jakiego z narodu skręcił nie pierwszy raz PAD !

Głupoty to Tobie opowiadają w TVP i wierzysz w nie jak w Boga.

Prxechodnie to też ludzie i robią dla ludzi bardzo dużo uświafamiaja ich co ich czeka w dyktsturze.

Komuniści śpiewający socjalistyczne piosenki…

Idź na miesięcznice albo do kościoła, odprężysz się !

Gdy czytam Twoje wpisy to nie wiem czy jestes ZA czy PRZECIW.

dokładnie też się już pogubiłam bo nie wiem już jak mu odpowiadać. i czy dawac plusy czy minusy.

jajo.buby
Jest trzecie wyjście….

Anna
Azaliż ….

Gorzej gdy komunisci modlą sie w kosciele bo caly rząd to stare komuchy.

Jak widać, pisi ciemny lud kupuje wszystko co narodowa przekaże. Cały świat trąbi, że dzieje się źle. Ale nic to. Przecież orban nie pozwoli nam zrobić krzywdy. Żenujące, że taki dumny kraj zdany jest na łaskę kolesia putina.

Ale niektórym z was ten KOD ością w gardle staje albo jako wrzód na tyłku uwiera! Najzagorzalszy jego wrogowie – nic tylko inwektywy, prześmiewki, udawana litość, a argumentów zero. Już wielu najmądrzejszych ogłosiło koniec KODu, a tu cóż – żyje, nie odpuszcza i nie zamierza odpuszczać. Jest jak wyrzut sumienia by właśnie tym zadowolonym – bo coś zyskali – przypominać o tym co tracą, a czego teraz nie czują. By odkłamać propagandę rządzących. Kiedy skończył się PRL byłem pewny, że już nikt nie nabierze się na polityczne kłamstwa, propagandę głoszoną przez rządowe media. Ale – minęło pokolenie i ze zdumieniem… Czytaj więcej »