Strona główna Na sygnale Kryminalne Nielegalne automaty do gier działały w Pabianicach

Nielegalne automaty do gier działały w Pabianicach

17

Łódzka Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przeprowadziła skuteczną akcję likwidacji nielegalnych salonów gier hazardowych w Łodzi i Pabianicach. W wyniku działań funkcjonariuszy, którzy działali na polecenie Prokuratury Rejonowej w Pabianicach oraz Prokuratury Rejonowej Łódź-Polesie, udało się zabezpieczyć nielegalne automaty do gier oraz inne dowody przestępstw.

W sumie w dwóch punktach gier, które działały bez wymaganej koncesji, funkcjonariusze KAS zarekwirowali 9 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Ta operacja ma na celu zwalczanie nielegalnego hazardu i ochronę społeczeństwa przed jego negatywnymi skutkami.

Podczas działań w łódzkim lokalu, funkcjonariusze KAS natrafili również na ponad 200 gramów środków odurzających, które zostały zabezpieczone. W tej sprawie dalsze czynności zostaną prowadzone przez funkcjonariuszy policji.

Trzem podejrzanym przedstawiono zarzuty prowadzenia nielegalnych gier hazardowych. Dwóm mężczyznom i jednej kobiecie grozi surowa kara, w tym grzywna oraz pozbawienie wolności do lat 3. Jest to kolejny krok w walce z nielegalnym hazardem, który stanowi poważne zagrożenie dla społeczeństwa i może prowadzić do wielu negatywnych konsekwencji.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ale bzdury piszecie że hazard źle wpływa ale już Rządowa instytucja która z monopolizowała hazard może prowadzić gry hazardowe po prostu Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie rząd może hazardem niszczyć ludzi ale inne firmy nie mogą prowadzić gier hazardowych

Słowo klucz PODATKI

Pewnie na 20 go stycznia

No nieeeee 😅🤣🤣🤣 epa info następne rzetelne źródło informacji

negatywnym skutkiem będzie to, że zamiast rozwijać umysł, refleks, spostrzegawczość i szybkość w podejmowaniu decyzji jakie dawały i wyrabiały mi gry, będzie to że usiądę na ławce przed blokiem i będę chlał piwo albo zaczepiał przechodniów…. i się stoczę.
dawniej co parking stał wóz z automatami, były kolejki dzieciaków z monetami i się grywało godzinami! nie wiem komu to przeszkadzało i jaki negatywny wpływ miało to na moje życie obecne?

Ahahahhahhahha ahahahhahhahhhehheheh. O grubo. Ehehehehhehehhehhe. Gry ehehhe, wyrabiały

To nie automaty z Tekkenem w Mrzeżynie tylko jednoręcy bandyci z naćpanymi proszkiem przygłupami u sterów co przepuszczają pożyczony od drugich przygłupów hajs. Później stoi to zaćpane gówno w wywalonymi gałami zadłużone po uszy i się pruje po nocach, że trzeba usadzać ich kulturalnie ostrzegawczym strzałem na łeb.

więc tym bardziej nie widzę problemu szkodliwości. sami się pozamiatają 🙂

O ile nie dostaniesz w łeb dla 5zl

Dziękuję kapitan państwo. Czuje się bezpieczniejszy!

To co lepsze? Hazard czy Alkoholizm??

A ten w jamniku obok ubezpieczeń, też ?

ten w jamniku jest prawie na wprost ul. Żeromskiego i policja go nie zauważa , widać wynajmujący jest uczulony na światło słoneczne bo pozaklejał wszystkie szyby albo jest tam projekcja filmów bo żeby wejść to trzeba zadzwonić czyli byle kogo nie wpuszczają . W normalnym kraju to Policja by już dawno wywaliła tam drzwi i wynajmujący z właścicielem lokalu siedzieli by w pudle .

Oni już zarobili na te kary! Od lat są w Pabianicach i każdy wie gdzie.

Kto się nie podzielił to dyma 😮

Co to znaczy nielegalne? Aha, że mafia reżimu PiS-PO nie miała z tego działki? Nie ma nic nielegalnego. Po prostu to kwestia interpretacji

Last edited 3 miesięcy temu by Likaon

Skoro jedną zlikwidowali to druga nadal działa 😆 amatorzy z tych micjantow