Strona główna Aktualności Z miasta Nie płacimy za parkowanie w centrum

Nie płacimy za parkowanie w centrum

7
Zgodnie z zapowiedzią prezydenta Pabianic, Strefa Płatnego Parkowania została wyłączona. 

Od czwartku zafoliowane są już pabianickie parkomaty. Stało się tak na skutek uchwały przegłosowanej przez radnych miejskich na początku września 2020 roku. Decyzja ta jest Jest związana z planowaną modernizacją linii tramwajowej i przebudową centrum Pabianic.

Jak długo parkowanie pozostanie darmowe? Jeszcze miesiąc po tym, jak inwestycja dobiegnie końca. Jej finał jest przewidziany 31 grudnia 2021 roku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

31 grudnia 2021r? Padłem ze śmiechu. Chyba raczej 2022r. patrząc na to jak „sprawnie” idzie budowa ronda na Kilińskiego i remont skrzyżowania przy basenie.

Last edited 1 miesiąc temu by SiostraIrena

po drodze wykopami trafią na nieistniejące na mapach kable, rury itp. albo wreszcie przejście z zamku do parafii znajdom i archeologowie zamkną budowę na 5 lat 🙂

Mam nadzieje ze rozkopanie zamkowej i warszawskiej rozpocznie sie juz niedługo. Oczywiscie zanim zostanie zakonczony remont skrzyzowania kilinskiego/orla. W ten sposob zamiast zablokowania połowy miasta bedzie juz 100% paraliż 🙂

Zawieszenie opłat za parkowanie??? To bez sensu. Raczej powinny być podniesione opłaty za postój na czas remontu i dodatkowo obniżone ceny za bilety MZK. Albo wprowadzone tak jak na karcie pabianiczanina, dla posiadaczy samochodów darmowe bilety… Na pewno nie zawieszenie opłaty parkingowej. Wszyscy się będą tam pchali na siłę w te wykopy. Sensowniejsze będzie, zachęcenie kierujących do korzystania z limuzyny z szoferem czyli pojazdów MZK.

Zastanawiam się jaka ekipa będzie prowadziła remont ?!jeśli podobna do tej z Kilińskiego ,Jutrzkowickiej to … jak można być takim paprokiem,jak można tyle czasu robić modernizacje?!!! Rozkopane wszystko i nic się nie dzieje ,drogę do Bełchatowa oddali ,cześć autostrady A1 oddali a tu wszystko stoi !!!

Na Łaskiej grzebią w ziemii, że grabarze by to szybciej zrobili. Jeszcze jak to jest robione… potocznie nazywa się to „na odpi…dol”. Przystanek końcowy przy parku wolności robią już 4 miesiące. Partactwo 1 kategorii. Do jednego przystanku 120 firm. Jedna układa kostkę, druga przywozi cement, trzecia kopie, czwarta nadzoruje, łączy je jednen mianownik „na odpi..dol”. Można już planować kolejny remont bo ten jest góra na 10 lat.

Robia dlugo ale dokladnie:)