Strona główna Sport Sporty walki Nasz strażak w walce wieczoru (WYGRAJ BILETY)

Nasz strażak w walce wieczoru (WYGRAJ BILETY)

5

Już w najbliższą sobotę do oktagonu rozstawionego na parkiecie hali powiatowej wejdzie 10 par zawodników, którzy zmierzą się w formułach MMA i K1. W walce wieczoru zobaczymy Marcina Chałaśkiewicza. 

Marcin, na co dzień strażak pabianickiej komendy, zawalczy w formule MMA z Adrianem Gorącym. Przeciwnik Marcina to niepokonany na amatorskich ringach zawodnik Głd GF Team Mma Fight Club Piła.

Chałaśkiewicz rok temu wygrał z Krzysztofem Konczalskim w pierwszej rundzie przez duszenie.

Marcin Chałaśkiewicz

Karta walk:

Sebastian Adamczyk vs. Mateusz Damięcki

Bartłomiej Kołodzieczyk vs. Damian Pułanecki

Łukasz Zasada vs. Arkadiusz Dyba

Krystian Bajor  vs. Adrian Zajączkowski

Oskar Herczyk vs. Jakub Pawlak

Emil Trela vs. Piotr Walawski

Kirył Len vs. Mateusz Strzelczyk – walka o pas PFKB

Cezary Kucharski vs. Marcin Filipczak

Przeciwnik Jakuba Mysura w poniedziałek poinformował o kontuzji nogi, która wyklucza jego udział w gali. Organizatorzy dopinają już szczegóły kontraktu z kolejnym zawodnikiem.

Gala rozpocznie się w sobotę o godz. 19.00 w hali powiatowej przy ul. św Jana. Są jeszcze dostępne bilety na trybunę oraz do strefy VIP. Kontakt ws. biletów na FB oraz pod adresem mailowym: krystian.kluczny@realfight.pl

Dla naszych Czytelników mamy 4 bilety na to wydarzenie. Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu wpisać swoje imię oraz nazwisko i opisać ulubioną sztukę walki (z uzasadnieniem). Wygrają najciekawsze opisy. Konkurs trwa do czwartku do godz. 20.00.

Osoby, które wzięły udział w zabawie zapraszamy w piątek do redakcji po odbiór biletu w godz. 10-16.

Galę Real Fight wspierają: Urząd Miejski w Pabianicach, Starostwo Powiatowe w Pabianicach, Icon Property Group (sponsor główny) Święcicki Zdrój – Woda dla Ciebie, wydziarani.lodz, wydziarani.piotrkow, Road-kan Adam Siwiera, Jontex, Bilo, Dartex, IKURA – Sushi & Restaurant, Lombard KING, HEG, Plasimet s.j., Pracownia Geodezyjna – Pomiar, Mastiff Wear, EPAinfo, EPAsport, Fightsport.pl, Dekorex, RTV & AGD Dalkowscy, Formownia, Włodan, ABM Jędraszek, Centrum Rozwoju Sportu Pabianice, Polska Federacja Kickboxingu PFKB, Łączy Nas Sport Nie Narkotyki.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Moją ulubioną sztuką walki jest aikido. Jest ona o tyle wyjątkowa, że nie atakujemy w niej i nie kierujemy całej swojej siły na przeciwnika, a panujemy nad ciosami, które zadaje nam przeciwnik (kierunek, siła uderzenia, odległość). W umiejętny sposób obracamy siłę przeciwnika przeciwko niemu (czasem nawet dokładając odrobinę od siebie). Najbardziej fascynująca jest ta kontrola nad przeciwnikiem i jego ruchami, co nie występuje chyba w żadnej innej sztuce walki.

Moim zdaniem najciekawsze w odbiorze są sztuki mieszane kiedy można podziwiać w sparingu kombinacje wielu sztuk jednoczesnie: walkę w parterze, elementy boksu, zapasów, kopniecia 😊. Walka nastawiona na wiele różnorodnych elementów trzyma w napięciu i daje maksimum wrażeń 😊!

Uwielbiam walki w formule mma ponieważ dzieje się tam bardzo dużo. Nie jest to nudna walka bokserskia gdzie zawodnicy chodzą w ringu jak zaczarowani Z podziwem oglądam dużo. Walk na kanale fight boks. Każdy z tych ludzi daje z siebie 500% sił pokazuje wytrzymałość a grymas twarzy na koniec mówi sam za siebie.

Ulubiona sztuka walki? Zapasy! Zdecydowanie uwielbiam ją oglądać dzięki mojemu facetowi, który wygrywa walki i robi to na prawdę dobrze! Każdy sport walki jest cudowny jeśli możemy patrzeć na prawdziwych sportowców z krwi i kości którzy kochają to co robią bawią się tym i przede wszystkim ciężko terenują i widać tą pracę gołym okiem. Zapasy lubie za technikę i oryginalność. Zdecydowanie zachęcam do obejrzenia raz w życiu chodź jednych zawodów!