Strona główna Dzieje się Życie szkolne Ferie zimowe z Harrym Potterem i językiem angielskim? Tylko w Creative English!

Ferie zimowe z Harrym Potterem i językiem angielskim? Tylko w Creative English!

0

Mówiąca Tiara Przydziału, własnoręcznie wykonane różdżki, sadzenie słynnych „mandragor” i eliksiry! Trwają zapisy na niesamowite ferie pełne magii. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować je już dziś.

– Naszą szkołę przy ul. Czereśniowej zamienimy w Hogwart z prawdziwego zdarzenia. Już nie możemy się doczekać – mówi Paulina Krukowska, właścicielka szkoły językowej Creative English w Pabianicach.

Co zatem czekać będzie na młodych czarodziejów? To m.in. lekcje magii, zielarstwa, eliksiry i opieka nad magicznymi zwierzętami, a także zaczarowane warsztaty kulinarne i lekcje Quiddicha. Wszystkim zajęciom towarzyszyć oczywiście będzie język angielski.

– Każdy dzień naszych ferii poświęcony będzie innej tematyce ze świata Harrego Pottera – dodaje pani Paulina. – Magiczne lekcje i warsztaty będą odbywać się nie tylko w pabianickim Howardzie, ale także w ogrodzie naszej szkoły. – W Creative English stawiamy na atrakcje, które trudno rodzicom zorganizować dzieciom we własnym zakresie. A na Harrym Potterze znamy się, jak mało kto.

Ferie w szkole przy ul. Czereśniowej 7 trwać będą od 29 stycznia do 2 lutego. Zajęcia odbywać będą się w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci w wieku od 4 do lat i młodzieży (10 – 13 lat).

Szczegóły uczestnictwa w zajęciach dostępne są na fanpage’u Creative English.

Zapisy pod numerem telefonu: 533 212 224

REKLAMA