Strona główna Na sygnale Wypadki Najpierw zderzenie, potem dachowanie

Najpierw zderzenie, potem dachowanie

7

Jeden samochód w rowie, a drugi mocno rozbity to efekt kraksy, jaka miała dzisiaj miejsce w Dłutowie. Na szczęście nikt nie odniósł w niej obrażeń.

Do zdarzenia doszło tuż po godz. 11.30. Lokalną drogą jechał prosto w stronę Tuszyna Fiat Seicento (na łódzkich rejestracyjnych), kierowany przez mężczyznę. Auto miało pierwszeństwo. Na skrzyżowaniu tej drogi z inną, prowadzącą do dwóch wsi (Stoczki Porąbki i Redociny), uderzył w nie Mercedes.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, winę za kolizję ponosi kierująca tym pojazdem kobieta, która wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, z zamiarem skrętu w lewo, w kierunku Dłutowa, nie ustąpiła pierwszeństwa Fiatowi.

Siła uderzenia była na tyle duża, że kierowca tego samochodu stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do rowu i dachował. „Skosił” też lustro drogowe, mające ułatwiać wyjazd na trasę Dłutów – Tuszyn. Porządnie „oberwało się” Mercedesowi.

Mężczyźnie z Seicento nic się nie stało (jechał sam). Bez szwanku wyszli również winowajczyni oraz jej pasażer. Na trasie powstało jednak spore zamieszanie. Pracują tam druhowie z OSP Dłutów oraz policja.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułMamy dwa nowe autobusy. Z sześcioma Solaris wciąż zalega
Następny artykułSobotnie kolędowanie z „Bychlewianką”
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Baby na tory XD

BABY NA TORY

Chłopy do roboty :p

Seiczento do blacharza

Do siego roku!

Do moderacji komentarz

Idioci do Tworek …