Strona główna Aktualności Biznes Najpierw centrum handlowe, później kino. Sklepy już szukają pracowników

Najpierw centrum handlowe, później kino. Sklepy już szukają pracowników

13
Firmy, które będą wynajmowały powierzchnię w Tkalni, szykują się do wielkiego otwarcia, które jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, planowane jest na 15 czerwca.  

Drogeria Hebe od końca lutego poszukuje sprzedawców. Martes Sport na kierownika sklepu szuka osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku. Kierownika sklepu potrzebuje również sieć produkująca odzież sportową m.in. dla naszych skoczków narciarskich, czyli firma 4F. W galerii ma być około 40 lokali.
– Dostaliśmy informację, że otwarcie planowane jest na 15 czerwca – potwierdza jeden z pracowników sklepu, choć inwestor nie podał jeszcze konkretnej daty. Ostatni komunikat brzmi – „w pierwszym półroczu 2019 roku”.

Część najemców już odebrała lokale w budynkach C i D i będzie wykańczać powierzchnię pod wytyczne sieci. Intensywne prace trwają natomiast w budynku położonym najbliżej ulicy Grobelnej.

Wiadomo również, że w innym terminie otwarte zostanie kino Helios. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, pierwszy seans ma być zaplanowany na wrzesień. Na stronie internetowej firmy nie ma jeszcze ogłoszeń o pracę w kinie.

15 czerwca organizowane są Dni Pabianic, ale na ten sam dzień inwestor, czyli firma A&A zaplanował coroczny turniej golfowy. Ma być powiązany z otwarciem galerii.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jest robota po 1.600 PLN !!!!!!!!!!!!!!!!!! Bijta się ……………

Brutto :-\

Znowu kolejne kramy i kolejni kramarze w tym mieście. Ciekawe czy przyszłych pracowników amazona będzie stać na zakupy w tym miejscu. Może kupią… sznurówki ;)))

Szkoda, że Helios dopiero we wrześniu się otworzy.

Tylko Tomi kino z duszą, TFU na Helios

Z duszą? Chyba raczej z zaśmieconą popcornem salą i kiepskim repertuarem. Do kina chodzę tylko do IMAX 3D, żeby poczuć się jak w prawdziwym kinie z efektami. Resztę normalnych filmów oglądam na Netflixie w 4K HDR.

Mi tam moja plazma, blu Ray i kino domowe 7.1 styka 🙂

Otóż to kto wpuszcza do Pabianic sieć kin Helios chyba tylko,żeby wyciąć rodzime kino.Mam nadzieję,że Tomi się nie podda.

Straszne czasy nastały… Nikomu nic nie pasuje. Ludzie powinni się cieszyć, że ogrom nowych miejsc pracy powstaje. Żeby wymagać większej płacy trzeba się wykazać i choć z najniższej krajowej nie da się chyba utrzymać to lepiej podjąć pracę niż siedzieć w domu i wzdychać jakie to życie jest ciężkie. Brawo dla Pana Furmana zrobił wiele dobrego dla tego miasta oczywiście biznes to biznes ale z ogromną korzyścią dla Pabianic. Żeby zrobić zakupy najbliżej jest Port Łódz do którego jeżdżą całe tłumy od nas bo na miejscu nic nie ma. Jeszcze tylko nowoczesny basen i będzie cacy 🙂

To nie jest inwestycja Furmana, tylko A&A.

Furmana? Ta inwestycja należy do Majsterków od pola golfowego i A&A 🙂

Maju a co do basenu to miał już być, na terenie za zespołem szkol nr 1 na terenie starych warsztatów. które zostały zburzone specjalnie pod te inwestycje

W końcu. Obok będzie też Castorama więc wszystko obok siebie. Już czekam na otwarcie