Strona główna Dzieje się Życie szkolne Najlepsi uczniowie pabianickich szkół

Najlepsi uczniowie pabianickich szkół

14
Uczniowie zakończyli kolejny rok szkolny – wyjątkowy, bo niemal całkowicie oparty na nauce zdalnej. Najzdolniejszym ten system nie przeszkodził jednak w osiągnięciu bardzo dobrych wyników.

Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 3, gdzie odbyła się oficjalna uroczystość, wręczono nagrody uczniom z najwyższą średnią.

Nasi prymusi to:

SP 1: Jakub Subczyński (VII) – 5,60, Kalina Sieradzka (VII) – 5,50, Julia Koryzna (VII) – 4,80

SP 2: Hanna Frydrych (VIIb) – 5,38, Antonina Piechocka (VIIc) – 5,29

SP 3: Dominik Michalecki (VIIIb) – 5,89, Grzegorz Turczynowicz (VIf) – 5,83

SP 5: Julia Niewiadomska  (VIIc) – 5,93, Jakub Janiszewski (VIIa) – 5,57

SP 8: Karina Tomczyk (VIIb) – 5,36, Kinga Muszyńska (VIIIa) – 5,00,

SP 9: Aleksandra Fuks (VII) – 5,79, Zuzanna Sobala (VIII) – 5,72

SP 13: Jan Wdowiński (VI) – 5,73, Małgorzata Cholewińska (VIII) – 5,71

SP 14: Anna Cielecka (VIc) – 5,75, Agata Stępień (VIc) – 5,67

SP 15: Gabriela Szubert (VI) – 5,45, Piotr Horosiewicz (VII) – 5,15

Sp 16: Maja Kielan (IVb) – 5,91, Nikola Szerffel (IVb) – 5,90

SP 17: Amelia Jędrczak (VIII) – 5,61, Oliwia Siedlecka (VIII) – 5,56

SP im. św. Wincetego a’Paulo: Aleksandra Grymin (IV) – 5,73, Lena Korus (IV) – 5,73

SP „Optima”: Jonatan Dąbrowski (IV) – 6,00, Liliana Glazer (VI) – 5,86

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To nie są najlepsi uczniowie. W Sp2 najlepsi zostali pominięci. Niech Pan redaktor zapyta w szkole jakie były średnie w innych klasach. Co roku Pani Dyrektor Kuropatwa pomija jedna klasę, która właśnie została rozwiązana, bo jej nie lubi. A dzieci miały średnia powyżej 5.6. Wstyd i szkoda dzieci. Ale one w SP2sa jak zwykle na końcu.

Dokładnie tak. Moja córka miała średnią 5.50, a została nagrodzona dziewczynka z niższą średnią. Nie wiem jak Ci uczniowie dostają się na takie uroczystości. Co roku jest to jedna wielka farsa i krzywda dla tych którzy mają lepsze wyniki.

W szkole nagrodzili uczniów a ci co mieli czerwone paski a rodzice nie zapłacili komitetu nic nie dostali nawet dyplomu.A za co mają płacić za zdalną naukę.

Haha kujony!😂

Uczę prawie 20 lat w szkole, realnie większość ma zawyżoną średnią o około 0.5. Dla świętego spokoju z rodzicami. Jak pandemii nie było to średnia była zawożą o około 0.3…. Też dla świętego spokoju specjalnie dla rodziców, żeby sobie na FB wstawili. Ale spoko…. Życie zweryfikuje.

Jak się zawyża średnią? Uczniowie, który powinien dostać pałę z klasówki stawia się 2- ? Czy jak ?

Np stawia się 2, albo komuś wychodzi 4 i rodzic pyta dlaczego nie piąta i co musu zrobić by mieć 5, wtedy przychodzi na poprawę i jedna oceną załatwia się sprawę… Normalnie jak na studiach. Oczywiście są też tacy którzy mają piąte i pytają dlaczego nie 6. Kiedyś oceny celujące były za konkursy i zawody. Odpowiedzmy sobie na jedno pytanie… Ile w ciągu ostatnich 12 miesięcy ich było? A jak jesteś nauczycielem wymagającym tonie mówi się jaki jest wysoki poziom tylko…. Trzeba coś z tym zrobić….

I jak to 0,3 z tego wychodzi ? Chodzi mi o konkretny przykład

Jak na nauczyciela, to słabo z językiem polskim u Pana. Nie chcielibyśmy, żeby Pan uczył nasze dzieci. Ani polskiego, ani żadnego innego przedmiotu. Może u ministra Czarnka wystarczy, żeby tłumaczyć dzieciom o zboczeniach i dewiacjach, choć wypowiadanie się na ten temat wymaga dużo większej wiedzy, niż jedynie znajomość polskiego, ale my oczekujemy od nauczycieli czegoś więcej.

,, Nie chcielibyśmy, żeby Pan uczył nasze dzieci” – rodzic Chce. Prawda w oczy weszła to literówki mu przeszkadzają.

Nie literówki. Nie dziwię się, że nauczyciel, który robi błędy, ich nie widzi. Wstyd. Rodzic nie chce, żeby jest dziecko uczył jakiś głąb. Nawet Wychowania Fizycznego.

Last edited 1 rok temu by Rodzic z 17

Wystarczy wprowadzić średnią ważoną i będzie trudniej podwyższać.

Droga młodzieży . Moja edukacja była w okresie tzw ,,komuny,, Czas ten miał swoje plusy i minusy ale było naprawdę ok. Wam bardzo, bardzo współczuję, że musicie uczyć się i rozwijać w takich masakrycznych czasach pod tak wątpliwym kierownictwem pana ministra . Trzymajcie się.

Już niedługo i kierownictwo się zmieni😉