Strona główna Aktualności Komunikacja Na trasie Z41 pojadą autobusy MPK Łódź

Na trasie Z41 pojadą autobusy MPK Łódź

17
PO dwóch latach firma BP Tour przestaje obsługiwać zastępczą linie autobusową z Łodzi do Pabianic. Na trasę ponownie wyruszą pojazdy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego z Łodzi. 

Zmiana ma obowiązywać od poniedziałku 19 września. Jak informuje portal komunikacjapabianice.pl, zmieni się rozkład jazdy, ale wyłącznie w zakresie pierwszych kursów z Łodzi i ostatniego kursu z Pabianic.
Dotychczasowe trzy pierwsze kursy z Łodzi w dni powszednie oraz pierwszy kurs w soboty i niedziele będą realizowane od zajezdni Nowe Sady zamiast z placu Niepodległości (pierwszy przystanek na trasie linii Z41 – Pabianicka / Dworzec Łódź Pabianicka).

Ostatni kurs z Pabianic (o 23:35 w dni powszednie oraz o 23:24 w soboty i niedziele) będzie realizowany do przystanku Pabianicka / Prądzyńskiego i dalej jako zjazd do zajezdni Nowe Sady (zamiast kursu do placu Niepodległości).

Pasażerowie z firmą BP Tour rozstaną się raczej bez żalu. Zdarzało się, że autobusy znacznie się spóźniały, bądź nie przyjeżdżały wcale, a kierowcy mylili trasy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

dymi tak jakby pasażerowie papieża wybierali

Czarny oznacza, że nie wybrali 😉

I nadal nie wybrali 😀 a to tylko mojee miasto Pabianicee… 😐

Last edited 6 miesięcy temu by Wera

Kozą jest ogrzewany, na wungiel XD

Noech zgadnę. BP Tour to firma kolesi z PO? Nikt z taką JAKOŚCIĄ nie utrzymałby się dłużej. Rąsia rąsię.

Za to za PiSu, może byle jak i niepotrzebnie ale za to drogo.comment image

Fajna ta ławka. Taka nie za tania, nie za solidna, na miarę naszej Polski.

Komentarz godny PiS_owca

Potomkowie Sowietów przywiezionych na czołgach

Ludzie co wy macie takie berety poryte. Czy PiS czy PO to i tak patrzą by swoje kieszenie nakłaść. Lepiej nie będzie. Każdy poseł to złodziej. Okradają nas w biały dzień. Po c.uj im te imunitety- no właśnie po to by robić wałki.
Premier z żoną dwa odrębne majątki. Czyli co? . Nakradł.

Innego zdjęcia nie było wstyd mi jest to tylko w naszym mieście tak się dzieje.

Wspaniała wiadomość! MPK serwisuje swoje pojazdy a BP jeździ z trzema nieczynnym i drzwiami, przyciski są pourywane, czasami się coś ciągnęło po jezdni pod przegubem, codziennie cuchnie z silnika olejem. MPK błyskawicznie reaguje na awarie podstawiając autobus zastępczy a łódzcy kierowcy doskonale znają Pabianice i nie pytają pasażerów o droge. Kierowcy BP spoźnią się na prostej drodze. A poranne pół godzinkii startując z Łodzi to rozgrzewka. Nigdy więcej najtańszych rozwiązań.

Zebys sie nie przeliczył na tych łódzkich autobusach 😉

na pewno gorzej niż jest to nie będzie, więc nie ma na czym się przeliczyć…

Czy to jest parowóz?

To powinno nazywać się BP szrot 🤣

Być może autobusy lepsze, ale opóźnienia i braki kursów pozostały. Dzisiaj rano nie było jednego kursu po siódmej a do następnego pasażerowie ledwo się zmieścili, więc nie wiem jak to jest z tym podstawianiem autobusów przez mpk w razie awarii.
Mam wątpliwości czy w ogóle kogoś obchodzi to że Pabianiczanie spóźniają się do pracy, która znajduje się w Łodzi poza nimi samymi