Strona główna Aktualności Z miasta Na film do… multipleksu

Na film do… multipleksu

7

Pabianice będą miały multipleks – Helios. Powstanie on w centrum handlowo – rozrywkowym Tkalnia. W czterech salach kinowych, o łącznej powierzchni 1200 metrów kwadratowych, pomieści się równocześnie 700 osób. 

– Udało nam się wypracować model mniejszego kina, dzięki któremu tworzymy multipleksy także w mniejszych miastach. Takie kina cieszą się dużą popularnością wśród widzów, którzy nie muszą już jeździć do dużych miast i chętniej spędzają wolny czas w lokalnych centrach handlowych. Jestem pewny, że podobnie będzie w Pabianicach – mówi Tomasz Jagiełło, dyrektor generalny Helios.

Sieć kin Helios dysponuje obecnie 43 kinami z 237 ekranami i ponad 48 tysiącami miejsc dla miłośników filmów.

Na multipleks w Pabianicach trzeba jednak poczekać, gdyż budowa Tkalni dopiero się rozpocznie (w najbliższych miesiącach). Właśnie zostało wydane pozwolenie na budowę. Póki co na terenie przyszłego centrum handlowo-rozrywkowego dobiegają końca prace rozbiórkowe.

– Zależy nam na tym, aby Tkalnia była nie tylko miejscem zakupów, ale również spotkań. A wzbogacenie oferty obiektu o kino, które będzie dysponować największym repertuarem w mieście, potwierdza nasze założenia – stwierdza Paweł Bartosiak z firmy BOIG Property Consulting, odpowiedzialnej za komercjalizację Tkalni.

Docelowo na powierzchni 14 tysięcy metrów kwadratowych ma się znaleźć około 40 sklepów, wśród nich Media Expert, Martes Sport, Hebe, CCC, Smyk, Empik, Pepco i KiK. Do dyspozycji klientów będzie 230 miejsc parkingowych.

Otwarcie obiektu zaplanowano na przełomie 2018 i 2019 roku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Co na to panowie z kina TOMI ? Widły w dłoń, zdzwonimy się i DZIAŁAMY (?). Placek dla każdego 🙂

Ty idź babo na pole z tymi grabiami lepiej.

i bardzo dobrze, dwa kina w Pabianicach to dobry pomysł, kiedyś były dwa i teraz będą dwa. Konkurencja to dobra sprawa, a klient będzie mógł wybrać tak jak kiedyś Robotnik czy Mazur to teraz Tomi lub Helios.

ja wspieram lokalnych przedsiębiorców i KINO TOMI ZAWSZE BĘDZIE RZĄDZIĆ! Kto w ogóle się zgodził, żeby komercja zawitała, no ludzie!

MAMONA !!

co ma złego zdrowa konkurencja? czego się Pani obawia? dwa kina w Pabianicach to nie jest dużo, a daje to co w obecnym kapitalistycznym klimacie jest podstawą ekonomii – konkurencję. Ludzie będą mieli wybór. Bo nie każdy może chcieć chodzić do Tomi i akceptować pijaczków na sali już nie tylko z piwkiem ale i z małpką wódeczki, znosić hałas bo przyjdzie banda wyrostków i robi łomot, albo rozpuszczona dzieciarnia na bajki, a personel kina nie ma zamiaru nic z tym robić bo ….. liczy się kasiorka z każdego biletu więc ….trudno kliencie bardziej kulturalny, znoś chamstwo na sali. A teraz,… Czytaj więcej »

Niedoczekanie Agory S.A. i Szechtera jak tu przyjdę ……………….