Strona główna Aktualności Z miasta Na ciepło w blokach jeszcze chwilę poczekamy

Na ciepło w blokach jeszcze chwilę poczekamy

12

Wrześniowa pogoda nas nie rozpieszcza, dlatego mieszkańcy coraz częściej pytają o termin włączenia ogrzewania w blokach Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Władze spółdzielni ustaliły już termin. 

Ciepłe kaloryfery będziemy mieli od czwartku 26 września.

– Natychmiastowe włączenie ogrzewania w blokach w chwili obecnej jest niemożliwe ze względu na trwające wymiany grzejników w mieszkaniach, indywidualnie prowadzone przez ich właścicieli. Włączenie teraz ciepła groziłoby zalaniem mieszkań – wyjaśnia Sławomir Urbańczyk z PSM.

Ostatecznie okazało się, że PSM włączy ogrzewanie w piątek 20 września.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Yeplem ze smiechu. Nastepny Misiewicz w psm

Ten ich S. U. z PSM, to jakiś dowcipny człek jest. Racja. Też Yeplem po twojemu, bo to znaczy, że jak będą wymieniać po 26 września, to jeszcze nie włączą ?
Wymieniałem tym roku a wymagania PSM były takie, że musiałem się ostro naginać i nie było Boże zmiłuj się, bo od groma wymagań i dokumentów.

Trzeba było w ogóle nie zgłaszać, przychodzą fachowcy, wymieniają i po sprawie.

Niby komuchy u władzy ale telefon do dyrektora nie włącza ciepła

Sam jesteś komuch a nie możesz sobie poradzić ?

Ci z Warszawy nie znają telefonów do PSM. A ten, co mu internet drukują, nie wie nawet, że w nim da się znaleźć. Jak mu wyślesz, na pewno nie omieszka zatelefonować.

Jest już trzecia zimna noc, proszę włączyć ciepło. Później w marcu lub kwietniu jak przyjdzie nagle wiosna będziecie dalej grzać bo trzeba zarobić, a teraz głupie wymówki. Po prostu spółdzielniawet nie wie gdzie są wymieniane grzejniki

😂😂😂😂😂😂
Brak słów.

Ja pier…

Maj, czerwiec, lipiec, sierpień.. Czasu na wymianę grzejników nie było, nie? Żenująca postawa władz miasta…

W momencie wymiany grzejnika przez lokatora, hydraulik ze ADM SM przychodzi i zakręca pion, spuszcza wodę. Po wymianie napełnia pion i odpowietrza (w/w czynność hydraulika jest płatna). Reszta bloku może być grzana. Kaloryfer można wymienić w sezonie grzewczym jak np. się rozszczelni/pęknie etc. I tym samym tłumaczenia że nie możemy włączyć ciepła są niezrozumiałe.