Strona główna Na sygnale Na bani, w recydywie, bez przeglądu

Na bani, w recydywie, bez przeglądu

4
9 marca pod wieczór w Górce Pabianickiej policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca gminy Pabianice, który kompletnie pijany kierował samochodem. Oprócz tego okazało się, że prowadzony przez niego Renault Scenic nie posiada ważnego przeglądu technicznego, a kierujący ma dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

O tym, że przez Górkę Pabianicką będzie przejeżdżał Renault Scenic, którego kierowca może być pod wpływem alkoholu, zawiadomił dyżurnego policjant drogówki, nie będący na służbie. Wysłany do tej miejscowości patrol, kilkanaście minut później, zauważył ów pojazd, którego zatrzymał do kontroli.

Już pierwszy kontakt z kierującym wskazywał, że ten jest nietrzeźwy. Potwierdziło to badanie alkomatem, który wskazał prawie 3 promile alkoholu.

-Dodatkowo, sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że kontrolowany mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na domiar złego kierował pojazdem niedopuszczonym do ruchu – mówi podkom. Ilona Sidorko, rzecznik pabianickiej policji.

51-latek za popełnione przestępstwa stanie kolejny raz przed sądem. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Maksymalny wymiar kary.
A przy okazji upierdzielić łapki przy samej pupie żeby po wyjściu nie miał jak złapać kierownicy.
Potencjalny morderca.

Najpierw chlali a później go pod…. do kolegów.

Koledzy nie idźcie tą drogą co wasz kolega.

Miło mieć takich kolegów do wódki aż chce się pić.