Strona główna Na sygnale Wypadki Motocyklista wypadł z trasy, jest ciężko ranny

Motocyklista wypadł z trasy, jest ciężko ranny

12

35-letni motocyklista wjechał w bariery energochłonne na węźle Róża. 

Do wypadku doszło w sobotę po godz. 16.00. Motocyklista jechał trasą S14 i na zakręcie stracił panowanie nad jednośladem. Rozpędzona maszyna uderzyła w bariery energochłonne, a kierujący przeleciał na pas zieleni. Na miejsce przyleciał helikopter LPR. Poszkodowany trafił do szpitala. Podczas akcji ratowniczej droga była zablokowana.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDZIAŁEM NIEDAWNO NA TEJ TRASIE SZALEŃCA NA NIEBIESKIM ŚCIGACZU Z NAPISEM ;TELEFONICA MOVISTAR;REJ;ELA….. PRZY DUŻEJ PRĘDKOŚCI JAZDA BEZ TRZYMANKI , WYPRZEDZANIE Z PRAWEJ NA SKRAJNYM PASIE.

I co? Co dalej? Tak pierdolisz żeby pierdolic czy jakiś przekaz masz? Jak nie to morda w kubel i zajmij się donoszeniem na prawdziwych przestępców.

Ja za to mam przekaz. Jestem kobietą ( komentarz zachowaj dla siebie), zawsze staram się być rozsądnym kierowcą, mimo że pod maską mam sporo koni… Zapewniam, że nie jestem „zawalidrogą”. Niejednokrotnie wyprzedzał mnie motocyklista i zjeżdżałam maksymalnie na prawą stronę, z obawy o własne bezpieczeństwo… Logika, a nie chęć zaimponowania komukolwiek. Co zatem powiesz na taką sytuację: autostrada, ja jadę lewym pasem, a z LEWEJ ,po pasie zieleni ” bierze”mnie motocyklista???? To nie jest jednostkowy przypadek… Nie macie wyobraźni na mocnych jednośladach i wkalkulowanego ryzyka, niestety. A w autach czasem jedziemy z dziećmi… Taki przekaz… Też potrafię zajechać drogę, ale… Czytaj więcej »

świętsza od papieża nie jesteś przypadkiem? srasz punkt 12.00 i wstajesz o 7.00…

Odezwał się fan dwóch kółek. Żeby jeździć na motocyklu trzeba mieć nierówno pod sufitem. To idealna zabawka dla samobójców i ludzi bez wyobraźni.

Jony a jeździłeś kiedyś motocyklem że takie masz doświadczenie w tym temacie?

Poproszę żebyś przedstawił definicję prawdziwego przestępcy? Przekaz jest bardzo prosty ty „płytki człowieczku” chodzi o to, że wszystko jest dla ludzi, motocykle także, tylko żeby nimi jeździć trzeba tez myśleć o konsekwencjach.
Pozdrawiam Cię serdecznie

Lepszy jest ten co po ulicach Pabianic jeżdzi jak szaleniec białą niemiecką furmanką Mam nadzieję że i w końcu ten kretyn szybko opuści nasze ulice!

Śledzisz go, że wiesz jak jeździ? ;D

pies go jeabał, dobrze że ludziom krzywdy nie zrobił

Dołącz do dyskusji ty debilu nie szanujący ludzi

a zapieprzający motorzysta to akurat kogoś szanuje, żarty