Strona główna Dzieje się MOK organizuje konkurs. Do wygrania wiele nagród

MOK organizuje konkurs. Do wygrania wiele nagród

0
W tym konkursie można wygrać cenne nagrody, ale też pokazać swoje umiejętności i zabić nudę. „Wyzwanie” rzucił Miejski Ośrodek Kultury. Chodzi o zaprezentowanie pomysłu na twórcze i aktywne spędzenie czasu.

Skąd taka inicjatywa? Z potrzeby sytuacji i jako wsparcie dla akcji #zostań w domu. Adresatami są wszyscy – dzieci, młodzież i dorośli.

Jeśli chodzi o zgłaszane projekty (na adres mailowy placówki) też nie ma żadnych ograniczeń.

– Może to być wszystko, co tylko przyjdzie do głowy – granie bluesa na grzebieniu, lepienie motyli z gliny, pisanie wierszy lub komedii, tworzenie planszówek, malowanie, recytowanie Sheakspeare’a wspak… – tłumaczy Maria Wrzos – Meus, dyrektor MOK. – Wiemy, że pabianiczanie potrafią zachwycić i zaskoczyć i warto byłoby, aby się tym pochwalili. 

Konkurs pod hasłem „Z kulturą bez nudy” zostanie przeprowadzony drogą internetową, a zgłoszone projekty będą oceniane przez jury i internautów (od nich zwycięzca otrzyma nagrodę publiczności). Na zakończenie jest przewidziana gala finałowa połączona z wystawą projektów i rozdaniem nagród. Do wygrania są ufundowane przez sponsorów rowery, książki, gry planszowe i bilety na wydarzenia, co więcej, należy spodziewać się, że pojawią się kolejne nagrody.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie na adres mwm@mokpabianice.pl tytułu projektu, jego słownego opisu (maksymalnie jedna strona A4, pisana Arialem o wielkości 16) oraz czterech zdjęć, najlepiej poziomych, pokazujących autora i projekt. W opisie można też uwzględnić linki do stron, które go obrazują.

Konkurs trwa do odwołania.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments