Strona główna Aktualności Z miasta Młody mężczyzna okradł szpital. Nagrały go kamery

Młody mężczyzna okradł szpital. Nagrały go kamery

6
Pracownikom Pabianickiego Centrum Medycznego, którzy przyjechali dzisiaj rano do szpitala zabrakło słów. Dlaczego? Z powodu kradzieży i dewastacji kwiatów.

Przy wejściu do budynku były powieszone dwie donice z białymi surfiniami. Niestety, jedną z nich skradziono. Natomiast w tej, która stała kwiaty są powyrywane i zniszczone.

– Jest nam niezmiernie przykro z powodu tego zdarzenia, bo bardzo o nie dbaliśmy. Cieszyły wzrok osób, które przyjeżdżają do szpitala. To dla nas również strata finansowa, bo kupno kwiatów, ziemi i donic pochłonęło ponad 400 zł – mówi Joanna Rozwens z wydziału administracji i marketingu w PCM.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę o godz. 22.51. Skąd to wiadomo? Złodzieja i wandala uchwyciła kamera monitoringu. Na nagraniu widać, że był to młody mężczyzna, ewidentnie pod wpływem alkoholu.

Szpital nie zgłosił dotychczas tej sprawy policji, ale rozważa taką możliwość.

REKLAMA
Poprzedni artykułKto kupi zabytkową willę? Budynek ma ponad 100 lat
Następny artykułŠKODA KAMIQ – pokaz przedpremierowy w salonie Bednarek Dobroń
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Tu się nie ma co zastanawiać. Jeszcze bym opublikował nagranie żeby znajomi zobaczyli jakiego mają bystrego kolegę. Koniec z pobłażaniem i odpuszczaniem. Zaczyna się od dewastacji i kradzieży a kończy się z dużym bom.

Też zwracałam uwagę na te cudne kwiaty, ale rozumiem, że szpital nie zgłasza na policję bo przecież musiał to być wyborca PiS to strach zaczynać z władzą.

Co za idiotyczny komentarz…

Rene Artois to by Ci powiedział…

Tak głupiego komentarza to już dawno nie czytałem . Bożenko warto się wybrać do lekarza.

400 zł za 2 doniczki kwiatów? Skąd te ceny? Wisząca surfinia kosztuje 15-25 zł z doniczką i ziemią. W tej stojącej widzę max 8 sadzonek x 4 zł = 32 zł. Worek ziemi 8zł x max 3=24zł. Razem 106 zł. Dziwnie znajomo te kwiaty wyglądają – jak te na Zamkowej. Nigdy nie byłam zwolenniczką takich nasadzeń w mieście czy przy publicznych instytucjach. Przestańcie wydawać pieniądze na kwiaty sezonowe i zainwestujcie w nasadzenia trwałe, które będą cieszyć oko cały rok. Chociaż kto tego posłucha, skoro w ostatnich latach na terenie szpitala wycięto 600 dorodnych drzew pod lądowisko dla helikoptera, które istniało… Czytaj więcej »