Strona główna Aktualności Z miasta Młody mężczyzna okradł szpital. Nagrały go kamery

Młody mężczyzna okradł szpital. Nagrały go kamery

6
Pracownikom Pabianickiego Centrum Medycznego, którzy przyjechali dzisiaj rano do szpitala zabrakło słów. Dlaczego? Z powodu kradzieży i dewastacji kwiatów.

Przy wejściu do budynku były powieszone dwie donice z białymi surfiniami. Niestety, jedną z nich skradziono. Natomiast w tej, która stała kwiaty są powyrywane i zniszczone.

– Jest nam niezmiernie przykro z powodu tego zdarzenia, bo bardzo o nie dbaliśmy. Cieszyły wzrok osób, które przyjeżdżają do szpitala. To dla nas również strata finansowa, bo kupno kwiatów, ziemi i donic pochłonęło ponad 400 zł – mówi Joanna Rozwens z wydziału administracji i marketingu w PCM.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę o godz. 22.51. Skąd to wiadomo? Złodzieja i wandala uchwyciła kamera monitoringu. Na nagraniu widać, że był to młody mężczyzna, ewidentnie pod wpływem alkoholu.

Szpital nie zgłosił dotychczas tej sprawy policji, ale rozważa taką możliwość.

REKLAMA

6
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
6 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Koniec

Tu się nie ma co zastanawiać. Jeszcze bym opublikował nagranie żeby znajomi zobaczyli jakiego mają bystrego kolegę. Koniec z pobłażaniem i odpuszczaniem. Zaczyna się od dewastacji i kradzieży a kończy się z dużym bom.

Bożenna

Też zwracałam uwagę na te cudne kwiaty, ale rozumiem, że szpital nie zgłasza na policję bo przecież musiał to być wyborca PiS to strach zaczynać z władzą.

greg

Co za idiotyczny komentarz…

RafalPAB

Rene Artois to by Ci powiedział…

Bartek

Tak głupiego komentarza to już dawno nie czytałem . Bożenko warto się wybrać do lekarza.

Toya

400 zł za 2 doniczki kwiatów? Skąd te ceny? Wisząca surfinia kosztuje 15-25 zł z doniczką i ziemią. W tej stojącej widzę max 8 sadzonek x 4 zł = 32 zł. Worek ziemi 8zł x max 3=24zł. Razem 106 zł. Dziwnie znajomo te kwiaty wyglądają – jak te na Zamkowej. Nigdy nie byłam zwolenniczką takich nasadzeń w mieście czy przy publicznych instytucjach. Przestańcie wydawać pieniądze na kwiaty sezonowe i zainwestujcie w nasadzenia trwałe, które będą cieszyć oko cały rok. Chociaż kto tego posłucha, skoro w ostatnich latach na terenie szpitala wycięto 600 dorodnych drzew pod lądowisko dla helikoptera, które istniało… Czytaj więcej »