Strona główna Dzieje się „Miszczowie sportu” idą na bal. W programie rozmaite atrakcje

„Miszczowie sportu” idą na bal. W programie rozmaite atrakcje

5
Tak było na ubiegłorocznej Gali Miszczów Sportu.
Siedzenie w domu zdecydowanie nie jest dla nich. Pabianiczanie, którzy kochają sport będą aktywni również w najbliższą sobotę (22 lutego), kończącą karnawał. Tym razem na parkiecie. 

Już po raz czwarty klub „O co biega” organizuje imprezę integrującą środowisko sportowców. Gala Miszczów Sportu, bo tak brzmi jej oficjalna nazwa, zostanie zorganizowana, podobnie jak w ubiegłym roku, w restauracji „Jubilatka”. Swój udział zapowiedziało około 150 osób, wśród nich władze miasta i powiatu.

Na balu będą członkowie trzech grup, czyli biegacze, rowerzyści i miłośnicy nordic walking. Stanie się on okazją do wręczenia statuetek tym, którzy mogą pochwalić się szczególnymi osiągnięciami za ubiegły rok lub zrobili w ciągu ostatnich miesięcy duże postępy w swoich dziedzinach. Ale to niejedyny punkt programu.

– Wybierzemy również królową i króla gali, oceniając aparycję i strój kandydatów do tytułów oraz to, jak się bawią – wyjaśnia Jolanta Owczarek, rzecznik prasowy klubu – Kolejną atrakcję będzie stanowił pokaz tańca towarzyskiego. Nie wspominając o pysznym jedzeniu i znakomitej muzyce.

IV Gala Miszczów Sportu rozpocznie się o godz. 18.00 i potrwa do rana.

REKLAMA

5
Dodaj komentarz

1600
2 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zofia

Miszczów czy mistrzów????

what

Ech Zośka…
Krawcowa? Szpilki pogubiłaś 😉

Rolek

Miszczem to jest autor arykułu, brawo, brawo