Strona główna Aktualności Z miasta Mikrofalówki jak ciepłe bułeczki

Mikrofalówki jak ciepłe bułeczki

9

Wystarczyły dwie godziny w kolejce, żeby kupić mikrofalówkę za 74 złote lub 40-calowy telewizor za 949 złotych. Dziś w Pabianicach otwarty został elektromarket – Media Expert.

Pierwsi klienci stanęli przed drzwiami nowego marketu chwilę po godzinie 5.00. Otwarcie zostało zaplanowane na 7.00. Zanim ochrona zaczęła wpuszczać klientów, w kolejce stało ponad 200 osób. Hostessy częstowały ciepłą herbatą.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała kierownik sklepu oraz pierwsza klientka – pani Sylwia, która po kilku minutach wyszła ze sklepu ze wspomnianym wyżej telewizorem. Nie obyło się bez lekkich przepychanek i utarczek słownych, ale ochrona panowała nad sytuacją. Promocje mają trwać aż do wigilii lub do wyczerpania asortymentu. Sklep znajduje się po drugiej stronie McDonald’s.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Telewizor 40 cali za 900 zł a kolory pewnie jak Rubinie

Mój Boże…

Naczelna cebula w natarciu. Gardzę Wami tak bardzo, za telewizor w promocji sprzedaliby bliskich. :v

Nie podniecajcie się tak. Telewizory z pierwszej strony gazetki „skończyły” się po 5 minutach. Taka zachęta dla naiwnych.

kolejka jak za komuny 😀

Ty Likaon za to w tym czasie gościłeś na późnej kolacji u swego proboszcza, licząc że zostaniesz do śniadania. Wiedziony doświadczeniem miałeś ze sobą szczoteczkę do zębów, bo po pierwsze lubisz czuć mięte podczas całowania, a po drugie to taki fajny gadżet, który ochoczo wtykasz w otwór, w którym proboszcz nie posiada zębów. Jak rankiem wymykałeś się cichcem z plebanii to też skusiły cię promocje w Media Expert. Niestety zabrakło dla ciebie i teraz plujesz jadem. Taki obrażony Kaziu.

I uprzedzając twoją wypowiedź…tak tobie też życzę wesołych świąt.

No i tak sobie tłumacz… : ) Twoja odpowiedź dobitnie świadczy, że mam rację. A co do tego ma Kościół???? Jak czytam pałasz do niego nienawiścią. To skąd ci się na końcu wzięły święta?????? Żydowskie to chyba nie teraz : )))

w Piotrkowie normalnie są sprzedawane tv 40″ za około 900 zł.

Taki jesteś zorientowany? To po cholerę sam tam stałeś? Żeby ankietę przeprowadzić?

Oglądaj dalej ciulu swoją republikę i czytaj od rzeczy, to z pewnością rozwinie twoją, i tak już wybujałą, fantazję.