Strona główna Aktualności Z miasta Mikołaj sypie pendrive’ami

Mikołaj sypie pendrive’ami

0

Pierwszych 20 osób, które zrobią zakupy w sklepie i serwisie NET-HOUSE otrzyma prezent. Przeczytajcie, co zrobić, by zostać posiadaczem jednego z nich.

NET-HOUSE to sklep i serwis komputerowy przy ul. Bugaj 53. Klienci, którzy w dniach od 3 do 12 grudnia zrobią tu zakupy za min. 100 zł, dostaną mikołajkowy prezent – stylowy pendrive.

– Wystarczy kupić akcesoria za określoną kwotę – informuje Piotr Napieraj z NET-HOUSE. – Mogą to być m.in. tusze, tonery, słuchawki lub karty pamięci.

W promocji wezmą czytelnicy, którzy podczas zakupów, powołają się na portal EPAino.

NET-HOUSE to miejsce, w którym w błyskawicznym tempie nasz komputer zyska drugie życie. Co ważne, możemy liczyć tu na fachową poradę oraz kompleksową obsługę serwisu komputerowego.
W NET-HOUSE znajdziemy również pełną ofertę komputerów stacjonarnych, laptopów oraz tabletów. Wymarzony sprzęt komputerowy, dostaniemy tu niemalże “od ręki”. Od jednostki centralnej poprzez monitor, po urządzenia peryferyjne takie jak drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, modemy i routery. Fanom nowych technologii NET-HOUSE oferuje między innymi smartwatche, głośniki bluetooth oraz rejestratory video. Panie odwiedzające sklep, docenią piękne torby do noszenia laptopów oraz niepowtarzalne nośniki danych – pendrive’y.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments