Strona główna Styl życia Michalina podjęła walkę

Michalina podjęła walkę

6
O swój wygląd, o poczucie własnej wartości, o lepszą wersję samej siebie. Ale przede wszystkim o zdrowie. Pabianiczanka miesiąc temu postanowiła stawić czoła swojej nadwadze. Dziś są już pierwsze efekty. I to jakie!

– Jeszcze przed zamknięciem galerii handlowych musiałam na szybko kupić ubrania w mniejszym rozmiarze – wyznaje z uśmiechem 26-latka. – Od początku października zgubiłam łącznie 15 cm z obwodów.

Co sprawiło, że efekty są tak spektakularne? Przede wszystkim wytrwałość Michaliny, ale i pomoc profesjonalistów z dziedziny fitness i dietetyki. Mieszkanka Pabianic jest bowiem pod opieką trenerów ze Strefy Ruchu, szkoły tańca i klubu fitness.

– Przez trzy miesiące, do końca roku, pod okiem kamery, będę brała udział w treningach personalnych, zajęciach grupowych. Trzymajcie za mnie mocno kciuki, bo walczę nie tylko o swoje zdrowie, ale także o dobre samopoczucie, pewność siebie i o taką sylwetkę, o jakiej marzę. Wierzę, że uda mi się to osiągnąć – tak w październiku relacjonowała początek swojej przemiany 26-letnia Michalina.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gratuluję i będę kibicował i obserwował. Z pewnością się „wylaszczysz” tak, że wszystkim szczęki opadną. Wytrwałości życzę

K**** ludzie co z Wami ? Nawet za życzenia dostaje się minusy ? Ja p*******, co za ludzie tu żyją ?

„To my polacy”

Powodzenia trzymam kciuki 🙂

Moje dziecko uczęszcza na zajęcia do strefy ruchu. Kadra naprawdę profesjonalna, nic dodać nic ująć.
Na minus jednak pozostaje czystość w lokalu strefy ruchu- mogliby zdecydowanie zwrócić uwagę na to.

Ale zwolnienie z w-fu też ma?